Wpis z mikrobloga

Na razie przoduje ogólnie Lumia. Myślałem, że więcej będzie iOSowców. Zaskakujące jest to, że nikt nie wspomniał o Nexusie 5 - widocznie nie jest taki zajebisty jak mi go znajomi przedstawiali, a recenzja na komorkomanii go solidnie zjechała, więc odpada. Zastanawiałem się na Xperii Z1-Z2, ale jak każdy nienexusowy Android - spodziewam się, że po jakimś czasie zwyczajnie będzie mulić i denerwować. Troche zainteresowany jestem iPhonem 5S, ale na razie jest najdroższy
@Grizwold: Ja Ci moge polecić iPhone'a 5S, używam od pół roku i uważam, że jest totalnie rewelacyjny. Jeśli chodzi o 'nie dawanie sobie rady, bo to już nie jest flagowiec' to nie ma takiej opcji, wszystko hula we wzorowy sposób i będzie przez najbliższy czas. jakbyś miał kupować IP4 albo 4S to faktycznie bym się o to obawiał, ale nie w przypadku 5S.
@Grizwold: o gustach sie nie dyskutuje, przedstawiłem tylko aspekt techniczny, a decyzja należy do Ciebie, mi sie np. Android jako system bardzo nie podoba i źle mi sie go używało.