Wpis z mikrobloga

@npsr: chętnie zobaczylbym kwejka napisanego w 30 minut - autoryzacja, panel do dodawania tresci, resize obrazków, zestawy obrazkow, youtube , komentarze, lajki, share, reklama, paginacja i pewnie jeszcze dużo rzeczy o zapomnialem.

Kurde ja w 30 minut to bym chyba w miarę dokładnie założeń nie napisał nawet, dobry jesteś, ile bierzesz za godzinę?
@kowad: zakładając, że resize obrazków, autoryzację i takie tam dostajesz na starcie a napisanie systemu komentarzy wraz z panelem to ~ 20 linijek to może z pół godziny przesadziłem, chociaż w tym czasie idzie zrobić już w miarę funkcjonalny backend to tego.

Jeśli bawiłeś się kiedyś w Ruby On Rails, albo Django to pod keystone pisze się równie szybko, jak nie szybciej :)

Oczywiście nie nadaje się do dużych projektów, ale
Ale to ze masz możliwość szybkiego resize (1-2linijki) czy autoryzacji to jeszcze nic nie znaczy. I tak musisz je napisac i przemyśleć gdzie co powinno być, dodac te formularze albo reguły na podstawie ktorych powstaną itp. Samo się nie napisze ;)
@kowad: Przykładowy obiekt, który załatwia wszystko dla obsługi stron. Tworzy pola w bazie, generuje panel admina bawi się obrazkami ...

Page.add({
title: { type: String, required: true },
state: { type: Types.Select, options: 'draft, published, archived', default: 'draft', index: true },
publishedDate: { type: Types.Date, index: true, dependsOn: { state: 'published' } },
image: { type: Types.LocalFile,
dest: '/storage',
prefix: '/storage/',
allowedTypes: ['image/png', 'image/jpeg']
},
content: {
brief: { type: Types.Html,
Pobierz npsr - @kowad: Przykładowy obiekt, który załatwia wszystko dla obsługi stron. Tworzy ...
źródło: comment_mtfvAuRr40KsQBFqDVoadlspfTdZpzWo.jpg
@fenix7557: Weź gotowy skrypt np 'tentego' (akurat jest darmowy) i go dostosuj do swoich potrzeb. Dziś pisanie czegoś od zera się zwyczajnie nie opłaca i to głównie mam na myśli czas poświęcony na siedzenie nad projektem.

No chyba, że masz już coś działającego co przynosi dużo kasy i ruchu i serwery nie nadążają - wtedy płacisz magikom za przepisanie pod kątem szybkości działania i niskiego zużycia zasobów