Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sukisuki: imo jej c---i i stanik trochę przegięte.. nie wiem czy jej c---i tak małe, czy stanik 5 rozmiarów za mały, ale wygląda to fatalnie... nigdy czegoś takiego nie zrozumiem...

ale fakt faktem, ogień jest.
  • Odpowiedz
@ketorw: jeśli wiedzę na temat urody kobiet zaciąga się tylko i wyłącznie z filmików oglądanych na youtube i tych "dla dorosłych" ściąganych z sieci... to ocena wyglądu niewiast drastycznie obniża się... a "standardy" baaardzo wzrastają.
  • Odpowiedz
@sukisuki: różowy bardzo ładny, ale nie rozumiem takich gównianych produkcji. Co chwile koledzy mi wysyłają podobnego typu g---o i męczą stuleję to tego. Co to tak w ogóle jest, laska porusza się na filmiku i wielki zachwyt, po milion wejść na youtubie XD
  • Odpowiedz
A co jeśli ona tylko gra tutaj taką co nic nie umie a w rzeczywistości świetnie gotuje oraz ma doktorat z fizyki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nigdy nie rozumiałem o co chodzi w tego typu produkcjach


@szybkiekonto: O atencje i żerowanie na stulejce.
Po drugie beka z podludzi nieumiejących obierać bananów
Po trzecie fajnie kot bawi się tym p--------m do otwierania rolet.
  • Odpowiedz
@Dru: Jak Sasha Grey?

@ketorw: 10/10 to u Ciebie top, predzej bym u siebie w pracy znalezc. Moze babka obiektywnie jest swietna ale mi np nie lezy wiec imho 9/10 sluszne.
  • Odpowiedz
@sukisuki: jak to jest dla Was 9/10 to ja się nie dziwię, że stuleje #tfwnogf i w ogóle. 10/10 pewnie nawet nie istnieje w Waszym mniemaniu


@ketorw: dla mnie to by nawet było tak ze 12/10 :) Może mało wybredny jestem, nie wiem...
A co do takich laseczek: widząc taką chyba można zrozumieć też te panienki co to uważają że łobuz kocha bardziej...

I nawet nie
  • Odpowiedz
@sukisuki: wszyscy piszą, że laska pewno oprócz wyglądu i powabu nie ma nic do zaproponowania, a ja natomiast powiem, że to duże uproszczenie i generalizacja. Tak jak są nieogarnięte brzydkie laski, tak samo są ogarnięte ładne. Mówiąc krótko:
NIE OCENIAJ PO WYGLĄDZIE
  • Odpowiedz
@sukisuki: Zawsze, p--------e zawsze schemat komentowania najładniejszych lasek wygląda tak:

"O k---a laska 9/10, 10/10...
eee, pewnie głupia. I gotować nie potrafi.
Pewnie nawet nie wie, jak wymienić opony w aucie.
I niech zgadnę, nie wie kiedy skończyła się I
  • Odpowiedz