Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Codringher: A no właśnie, o tym też pośrednio pisałem. Facet widzi coś takiego i kompletnie traci rozum. Nie dociera do niego, że być może ta konkretna osoba nie ma nic innego do zaoferowania, poza wdziękiem i urokiem osobistym. Ale do pewnego momentu ten urok sprawia, że racjonalne myślenie zostaje wyłączone.

Oczywiście nie mam na myśli tego, że wszystkie kobiety są puste, wręcz przeciwnie. Ale ich obiektywna ocena jest czasami niemal niemożliwa,
@jamtojest: No przy niej to czasowo odebralo mi rozum i godnosc czlowieka. Wszystko pod nią, wszystko dla niej. Przez ten czas wmawialem sobie ze tak jest fajnie, tak ma byc, tak wyglada szczescie. Totalne oglupienie jak jeszcze do tego dochodzi seks 10/10. Na szczescie trwalo to krotko bo sie mna znudzila i wrocila do bylego ktorego zostawila wczesniej dla mnie. Przez pol roku ciagly stres czy jestem na tyle dobry by
@sukisuki: no daje do myślenia, owszem. Księżniczka która ma dwie lewe ręce, nic nie potrafi zrobić w domu oprócz zamówienia pizzy i #!$%@? gały, a do tego trzeba cały czas koło niej skakać żeby czasami się nie znudziła, bo sama nie potrafi sobie znaleźć żadnego ciekawego zajęcia oprócz imprez i oglądania MTV...
No rzeczywiście, super kobieta... wygląd to nie wszystko. Wolę kobietę 7/10 z zainteresowaniami i taką która potrafi ogarnąć coś