Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tskich kobiet niestety należy unikać, dobrze ją mieć jako koleżankę, współpracowniczkę ale bycie w związku z kimś takim to nieustanny stres, wyjdziesz na miasto, na imprezę i widzisz że ona odbiera tysiąc spojrzeń i uśmiechów gdziekolwiek się nie pojawicie, moze mieć każdego na skinienie palca, jeśli pojawi się najmniejszy problem u ciebie to napewno nie rozwiążecie go partnerską dyskusją tylko dostaniesz jakieś mniej lub bardziej zawoalowane ultimatum. Nie polecam. Tym bardziej że
tskich kobiet niestety należy unikać, dobrze ją mieć jako koleżankę, współpracowniczkę ale bycie w związku z kimś takim to nieustanny stres, wyjdziesz na miasto, na imprezę i widzisz że ona odbiera tysiąc spojrzeń i uśmiechów gdziekolwiek się nie pojawicie


@ewolucja_myszowatych: Ja jestem z takiego czegoś dumny, i myślę że to zdrowe podejście. Bo każdy się gapi ale ona przybiega zawsze do mnie i tylko do mnie, mnie ściska za rękę, ode
jak byłem młody to też myślałem ze świat opiera się na zasadach dobra, miłości, równości. Ale tak nie jest. Ten przypadek co opisujesz to jeden na milion.


@ewolucja_myszowatych: Nie wiem co u Ciebie znaczy "młody" ale ja mam 30 lat i uwierz mi że częściej niż jeden na milion bo nie mogłem być kilka razy w życiu takim szczęśliwcem.
@jamtojest: ja za to nigdy nie widziałam brzydkiej kobiety pełnej wdzieku. uroda ma tutaj znaczenie bo może pewne cechy przekreślic. gdyby na tym filmie umieścić Heathrow Mararazzo która zachowywała by się podobnie to już byś się nie zachwycil. Uroda odgrywa tutaj duża rolę.