Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 186
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gangsteris: @Neneszo: A ile można się patrzeć jak jakaś laska wije się jak piskorz. Po minucie straciłem zainteresowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sojerr: Wiesz, tu chodzi o to, że ten filmik jest do bólu tendencyjny. Dziewczyna przez 1:30 nie robi nic innego oprócz kręcenia tyłkiem, świecenia cyckami i uśmiechania się do kamery. Jak inaczej można to odbierać?
  • Odpowiedz
@pawele125: Hahaha tak, u mnie kochanka musi być 12/10.
Podziękowałem jej, bo była laska którą źle wspominam jako kochanka to bardzo #!$%@? układ. W ogóle kochanka to #!$%@? układ. Może jak będę miał kryzys wieku średniego to zmienię zdanie.
  • Odpowiedz
Może jak będę miał kryzys wieku średniego to zmienię zdanie


@Codringher: może nawet wcześniej skoro twoja przyszła żona nie jest ładna i nie ma wdzięku. Trochę mnie to dziwi, że bierzesz sobie kogoś kto wiesz że nie spełnia wszystkich twoich wymogów a jednak...ale to twoja sprawa.
  • Odpowiedz
@pawele125: A czy ja napisałem, że nie jest ładna i nie ma wdzięku? Może niejasno się wyraziłem w jednym z komentarzy. Jest śliczna i ma wdzięk, po prostu nie ma księżniczkowo-zołzowatego charakteru i tych #!$%@?ów w oczach za które faceci robią z siebie tresowane małpy i skaczą dookoła jakiejś laski byle tylko ta spojrzała na ich penis. Tamta to był właśnie taki charakter, okropny charakter, ale nas facetów to pociąga.
  • Odpowiedz
Jak miałbym czekać na kogoś kto spełnia wszystkie moje wymogi w 100% to skończyłbym w piwnicy jako stulejarz z obszerną galerią .jpg na dysku


@Codringher: nie skończyłbyś, w tej chwili może ci twoja przyszła odpowiada, ale za jakiś czas zamarzysz o tej z #!$%@? w oczach, przyjdzie kryzys wieku średniego i pozamiatane
  • Odpowiedz
@SebusPL: Normalnie też bym tak pomyślał, ale akurat Said Energizer jest znany z tego co robi i generalnie jest bogatym ruskiem. Jeden w ramach hobby podróżuje, drugi siedzi na mirko, a trzeci płaci sporo kasy modelkom i kręci z nimi takie filmiki (przy okazji na pewno się z niektórymi zaprzyjaźnia, bo mimo wszystko myślę że świetnie się przy tym bawią).
  • Odpowiedz
@sukisuki: No daje do myslenia. Przypomina mi to moja byla. Moze nie byla 9/10 ale mnostwo wdzieku i powabu jak tutaj. Ten filmik to jak jeden wolny weekend z nia. Ugotowac nie potrafi, bo po co wystarczy ze bedzie taaka urocza. Nic ciekawego nie wymysli tylko bedzie sie szczerzyc i ladnie wygladac. A ty ja zabawiaj i organizuj czas bo ona jest przeciez nieprzecietna kobieta. Chcecie cos takiego? #!$%@? nie
  • Odpowiedz