Wpis z mikrobloga

#java #programowanie #liferay #maven #eclipse

Ok mam projekt ktory lokalnie mi dziala, poczatkowo byl to zwykly liferay portlet, pozniej przerobilem go do projektu maven, lokanie dziala bez problemu, lecz gdy wgrywam go na serwer produkcyjny dostaje cos w stulu

noclassdeffounderror could not initialize class i tam nazwa classy, oczywiscie jakby to bylo przez zaleznosci to ok, tylko ze ten plik to klasa ze zmiennymi statycznymi i nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje, ktos moze mial ten problem? (plik/klasa wewnetrzna projektu)
  • 26
@Uszatyy: bo robię praktyki. Jest serwer produkcyjny. Bawię sie u siebie lokalnie. Tutaj wiem jak robić autodeploy. Ale gdy juz działa i wszystko jest w porządku to mi mówią. OK to wrzuć na serwer produkcyjny. Tym bardziej ze było dosc sporo ustawień. Moze nie sporo. No ale zawsze w jakieś tam formie. Oczywiście manual tez zrobiony. Wiec. Jak trzeba to po prostu wrzucam to na serwer produkcyjny xD No i z
@Uszatyy: i sory za to wołanie. Ale dzięki za wskazówki nowy jestem w te klocki :) ale staram sie jak mogę. Aby sie rozwijać. A jakby jeszcze chcieli abym został na stałe po praktykach to juz w ogóle wniebowzięty :D