Wpis z mikrobloga

TL;DR Janusz z wąsem pomiział mnie po jajkach, a potem z zaskoczenia pojechał od tyłu ;( Mam teraz #depresja

Jak pisałem wczoraj, dzisiaj miałem USG u #urolog ;( Wypękany zachodzę na miejsce, a tam masa ludzi, średnia wieku chyba 50+, na bank byłem najmłodszy. Doczekałem się, wchodzę, a tam.. typowy Janusz #lekarz , normalnie jak ten ze zdjęcia i też z wąsem! Obejrzał papiery, skomentował, że kto mi takie głupoty powypisywał (przychodnia) i kazał się rozebrać i na kozetę. Strasznie niemiły ale biorąc pod uwagę co robi cały dzień to też miałbym dosyć :D No to hop, siup, ściągam porty, leże, wszystko mi się skurczyło ze stresu. Janusz fujare odrzucił na bok, naładował żelu na jajka (zimny!) i zaczął miziać. Mało komfortowa sytuacja choć może z kobietą mogło być jeszcze gorzej. Nic nie mówił, zrobił wydruki, dał ręczniki papierowe żeby kule wytrzeć.

Kazał wstać, obrócił mnie tyłem, proszę się lekko pochylić, (#!$%@??) i nie zdążyłem nawet pomyśleć o co może chodzić gdy nagle poczułem coś w tyłku i "czuje pan jakiś ból czy tylko dyskomfort?"

NO TAK KRWA, CZUJE DYSKOMFORT JAK UJ. Ale nie boli.

Zamachał tam, wyciągnął, rękawiczki do kosza i idzie do biurka wypisywać papiery, a ja w tym momencie zastanawiam się co tu się wlaśnie #!$%@?ło... #wykopfejs Jeszcze pare minut nie mogłem dojść do siebie... W sumie dobrze, że nie uprzedził bo nie wiem jakbym zareagował :)

Mam dwa nowe skierowania, jeszcze gorsze niż teraz, ale to już temat na inny wpis. Na razie nadal jestem w szoku i nie mogę się pozbierać. Polecam ten styl życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #coolstory pewnie dla kogoś też #heheszki choć nie dla mnie (,)

ps. kto z własnej nieprzymuszonej woli zostaje urologiem?
Pobierz LorneMalvo - TL;DR Janusz z wąsem pomiział mnie po jajkach, a potem z zaskoczenia poj...
źródło: comment_B8IMEK2MP47wIjWzCVjhzB6t0JNMPFuI.jpg
  • 76
@Syko: To nie jest dokonca tak. Urolog procz wsadzania palcow w dupe ma tez inne ciekawe rzeczy do roboty. Ogolnie super specjalizacja. Dlaczego? Juz mowie:

1. Urolog procz wsadzania paluszkow w dupie, robi wszelkiego rodzaju operacje układu moczowo-płciowego. Operacje nerek, prostaty, jader, pecherza moczowego itp. Co jest, uwierzcie mi, mega proste w porownaniu do np. chirurga twarzowo-szczekowego.
2. Nie ma nagłych przypadkow, a jak sa to w nieliczne dni. Co to