Wpis z mikrobloga

TL;DR Janusz z wąsem pomiział mnie po jajkach, a potem z zaskoczenia pojechał od tyłu ;( Mam teraz #depresja

Jak pisałem wczoraj, dzisiaj miałem USG u #urolog ;( Wypękany zachodzę na miejsce, a tam masa ludzi, średnia wieku chyba 50+, na bank byłem najmłodszy. Doczekałem się, wchodzę, a tam.. typowy Janusz #lekarz , normalnie jak ten ze zdjęcia i też z wąsem! Obejrzał papiery, skomentował, że kto mi takie głupoty powypisywał (przychodnia) i kazał się rozebrać i na kozetę. Strasznie niemiły ale biorąc pod uwagę co robi cały dzień to też miałbym dosyć :D No to hop, siup, ściągam porty, leże, wszystko mi się skurczyło ze stresu. Janusz fujare odrzucił na bok, naładował żelu na jajka (zimny!) i zaczął miziać. Mało komfortowa sytuacja choć może z kobietą mogło być jeszcze gorzej. Nic nie mówił, zrobił wydruki, dał ręczniki papierowe żeby kule wytrzeć.

Kazał wstać, obrócił mnie tyłem, proszę się lekko pochylić, (#!$%@??) i nie zdążyłem nawet pomyśleć o co może chodzić gdy nagle poczułem coś w tyłku i "czuje pan jakiś ból czy tylko dyskomfort?"

NO TAK KRWA, CZUJE DYSKOMFORT JAK UJ. Ale nie boli.

Zamachał tam, wyciągnął, rękawiczki do kosza i idzie do biurka wypisywać papiery, a ja w tym momencie zastanawiam się co tu się wlaśnie #!$%@?ło... #wykopfejs Jeszcze pare minut nie mogłem dojść do siebie... W sumie dobrze, że nie uprzedził bo nie wiem jakbym zareagował :)

Mam dwa nowe skierowania, jeszcze gorsze niż teraz, ale to już temat na inny wpis. Na razie nadal jestem w szoku i nie mogę się pozbierać. Polecam ten styl życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #coolstory pewnie dla kogoś też #heheszki choć nie dla mnie (,)

ps. kto z własnej nieprzymuszonej woli zostaje urologiem?
LorneMalvo - TL;DR Janusz z wąsem pomiział mnie po jajkach, a potem z zaskoczenia poj...

źródło: comment_B8IMEK2MP47wIjWzCVjhzB6t0JNMPFuI.jpg

Pobierz
  • 76
@hurin: urolog nie ma przecież, aż na nie wiadomo czym ugrać tej kasy, coś gorszego stanie ci się z jajem to ucinają i tyle zabawy, a zęby można leczyć i leczyć, a później implanty kosztują bardzo duże pieniądze
@unstyle: Przecież urolog zajmuje się całym układem moczowo-płciowym, a to dużo więcej niż samo jajo. Wszystkie nowotwory prostaty, pęcherza moczowego, wady wrodzone moczowodów, pęcherza moczowego, cewki moczowej, długo by jeszcze wymieniać. A stomatologów jest mnóstwo, a implanty kosztują tyle bo materiał również sam się nie kupi. Nie twierdzę że stomatolodzy zarabiają mało, ale to nie ta liga co urologia.
@LorneMalvo: a ściskał ci jajka w celu sprawdzenia jakiś guzów itd na nich? Jak nie to się ciesz. Jakby urolog ścisnął moje skarby to nie wierzyłem, że można tak mocno i bezpiecznie to zrobić...

Zresztą, nie bądź #!$%@?. Są gorsze rzeczy.
@LorneMalvo: Już się tak nie przejmuj, byłem kiedyś na badaniach jajka i pani mi miziała USGiem po kulach i jakoś było do przeżycia. Badanie jak badanie. A że lekarz niesympatyczny, no trudno, nie będzie się z każdym na wódkę umawiał, ważne żeby się znał na robocie ;-)
@Traviu: na szczęście nie, tylko USG, coś tam poobracał ale lekko ;)
@poebalo: nie przejmuje się, ale średnio przyjemne. A następne w kolejce oddawanie nasienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Uspavanka: jak nie trzeba to faceta nie zaciągniesz wołami, jak zaczną się takie bóle, że nie możesz wstać to sam pójdzie na kolanach ;)
@LorneMalvo: Zaciekawiła mnie Twoja dolegliwość, ile masz lat? Czy te bóle są bardzo mocne? Zaczęło się tak od razu mocno czy wcześniej tylko troche bolało? Pytam bo sam sie wybieram (od dawna i sie nie moge wybrać) bo czasem (rzadko) podczas/po intensywnym seksie troche mnie boli lewe jądro, gdzieś wyczytałem ze to najpewniej żylaki powrózka nasiennego ale pasuje iść do specjalisty :)