Wpis z mikrobloga

Doceniam Stanowskiego, czasem się z nim zgadzam, czasem nie, ale pod względem kontaktów, biznesów- mistrz. Czasem jednak jak zrobi #!$%@?ę z logiki to aż mi ręce opadają. Powiedz komuś, że masz "w piździe" wiarygodność w czyichś oczach, a potem pouczaj o poziomie xD SUPER ZAGRYWKA, POLECAM KRZYSZTOF STANOWSKI #pilkanozna #weszlo #stanowski
Pobierz Adams_GA - Doceniam Stanowskiego, czasem się z nim zgadzam, czasem nie, ale pod wzglę...
źródło: comment_hCwUjSwmI0e6NyAT5v6GCgfvwZUrhJLt.jpg
  • 10
@Wojt_ASR: Zawsze tak było, zawsze weszło było blisko Legii np. to jest układ korzystny dla obu stron. Weszło ma info z pierwszej ręki, a Legia artykuły jakie chce (chociaż nie przesadzałbym tak jak niektórzy że to legijny portal), po prostu symbioza, ty zarobisz na mnie ja na tobie.
@Adams_GA: @Wojt_ASR: Nie zawsze tak było. Na początku jechali z szyderą właściwie równo po każdym. Nikogo nie oszczędzali.

Niestety potem zrobiło się z tego kółko wzajemnej adoracji i lizania po fiutach. Faktem jest, że Legia i PZPN dają coraz mniej powodów do ostrej szyderki, że zniknęły z naszej ligi tak barwne postacie jak Król, Wojciechowski, że takich wesołych klubów jak Polonia Bytom już nie ma. Że o Patryku Małeckim to
@Moje_Siano: Na obronę? Gość insynuuje, że biorę łapówki, więc niech #!$%@?. Nie mam zamiaru się „bronić”, bo nie widzę powodu. Szacunek obowiązuje obie strony. Jak ktoś jest dla mnie miły, to ja jestem miły, a jak ktoś niemiły, to jest trzy razy bardziej niemiły. Jak szukacie „biura obsługi klienta”, które będzie się płaszczyć przed każdym natrętnym zjebem, to poszukajcie w jakichś bankach, ja takim biurem nie będę.

@Adams_GA Legia ma artykuły
@Krzysztof_Stanowski: #!$%@?ąc od jakichś łapówek, autor wpisu ma rację w jednym - jesteś pan postacią karykaturalną, co chwilę kwękając coś o standardach dziennikarstwa i szydząc z innych mediów, samemu dorobiwszy się na nocnikarskim ploteczkowo-bukmacherskim konglomeracie, który codziennie oprócz naprawdę dobrych wywiadów TĆ i PM wypluwa z siebie kilkuzdaniowe newsiątka komentujące jakieś wydarzenia jak ze strony głównej Onetu, nastawione na tanią kontrowersję