Wpis z mikrobloga

Moja rada: jeśli facet nie zna innego języka obcego, niż angielski, to nie spotykacie się z nim.
  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja jebix, mirki takie mondre, znajo każdy typ trollingu xDD
Nie żeby coś, ale każdy kto jej odpisał z jakimś bólem d--y, poniżył się do jej poziomu i przegrał doświadczeniem xD
@Lm_Niebieski: ale tu s--------n jest xD Elyta
  • Odpowiedz
@Viviane77: Tu me fais vraiment chier avec tes textes de p*te polonaise. Excuse moi mais verdammte schiesse. Tu sais que tu ne seras jamais une française pour les français? T'es juste une autre immigrante. Vete de aqui.

Tak, mówię w 4 językach obcych a i tak takie osoby jak Ty wkurzają mnie niemiłosiernie.
Najgorsze jest to ze wiem ze to troll master 9000...
  • Odpowiedz
@Viviane77: o jaki #topkek jej nie trollujesz, typowe zachowanie biedy intelektualnej jak i majątkowej, próba połechtania się w nieistotnych kwestiach xD w każdym razie powodzenia w dalszym życiu, życzę przyda się
  • Odpowiedz
@Celinka95: jakoś nikt się nie zastanawia po co ci wiedza o rogu bawolim długim cętkowanym krętym jak wąż boa do wbijania szpadla na budowie, więc dlaczego ten argument pojawia się zazwyczaj podczas mówienia o matematyce?
  • Odpowiedz
@to267224: a taki, że w wykształceniu powiedzmy zawodowym masz jakieś minimum wiedzy o kulturze i zupełne podstawy matmy. Czyli Pan Tadek jako epopeja narodowa się zalicza do tych zupełnych podstaw wiedzy o kulturze, a podstawy matmy to jakieś zupełne minimum typu funkcja linowa czy podstawy algebry i tyle
  • Odpowiedz
@to267224: no a całki, macierze i pochodne to matma na poziomie studiów w tej chwili (no, fakt- pochodne 1 funkcji ma się teraz w liceum zgodnie z nową podstawą), a Pan Tadek jest już w gimnazjum
  • Odpowiedz
@Viviane77: wasz trolik juz nawet sie nie udziela w wpisie. Jakby Polak znajacy tylko polski mial miliony na koncie mysle, ze nie mialaby nic przeciwko jego "plytkosci". Tylko pisalaby "faceci bez.milionow na koncie sa puscii hurrdurr". A tak w ogole to wobec kobiet zawsze sa nizsze wymagania. Im wystarczy tylko jeden jezyk i to nie koniecznie polski #pdk
  • Odpowiedz