Wpis z mikrobloga

Moja rada: jeśli facet nie zna innego języka obcego, niż angielski, to nie spotykacie się z nim.
  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alzo . Ja znam angielski, uznajmy ze w wystarczajacym stopniu, uczylem sie zabojadowego jezyka, niemieckiego i laciny. To jak, jestem ciachem?
  • Odpowiedz
@Viviane77: "Angielski znają wszyscy" - dobre, dobre. :) Siedzę w Anglii i co chwilę tu słyszę "Te, k---a, jak jest po ichniemu [tu wstaw jakiś rzeczownik]?" To co dopiero wśród tych co mieszkają w Polsce.
  • Odpowiedz
@Viviane77: Ja znam angielski, trochę japoński i rosyjski. Ostatnio próbowałem nauczyć się języka smoków z The Elder Scrolls. Dobahkiin, ro fus - ale ciężko idzie mi z wymową, do tego dochodzi nauka kolejnego alfabetu. Ale nie poddaję się.
  • Odpowiedz
@viviane77 studentka politologii/socjologii/kulturoznawstwa/językoznawstwa. Nie ma do drazyc tematu. Artysto-humanistom nie przetlumaczysz. Trochę jak Konrad z III czesci Dziadów
  • Odpowiedz
@Viviane77: No dobra usunęłaś moje posty dotyczące seksu to napiszę w inny sposób, trochę negując Twoje podejście
Jestem osobą którą porozumie się w następujących językach, Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Angielski,Hiszpański,Rosyjski i na zasadzie kali jeść kali pić po Niemiecku

A uwierz mi nie chciał byś mieć ze mną nic do czynienia bo jestem chory k---s a z Twojego postu wnioskuję że osoby znające więcej języków
  • Odpowiedz