Wpis z mikrobloga

Moja rada: jeśli facet nie zna innego języka obcego, niż angielski, to nie spotykacie się z nim.
  • 388
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viviane77: polski, British English, American English, Australian English, niemiecki, rosyjski, C++, Brainfuck, Java, Python, C, JavaScript, C#, HQ9+. Kiedy seksy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dari-dari: Pracując na stacji benzynowej często mam do czynienia z obcokrajowcami, z każdym jestem w stanie się dogadać (ja mówię po angielsku i radzę sobie z hiszpańskim i niemieckim), nawet Tureccy tirowcy są w stanie mi wytłumaczyć jaką chcą żarówkę, ale Francuzi... Nawet się nie stara, nawet nie pomyśli, żeby coś "do migać".
  • Odpowiedz
@Viviane77: Coś mi się wydaję że w życiu jedynie co osiągnęłaś, jeśli w ogóle można to nazwać osiągnięciem to nauka dodatkowo do polskiego i angielskiego, języka francuskiego, a tak to ty jesteś płytką osobą, do tego pewnie z gównopracą i myślisz o wymarzonym chłopaczku, a zostaniesz starą panną. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Co za troll, a wy ją jeszcze próbujecie przekonać. Przecież to bezsensu.
Jak pod wpływem logicznych argumentów wyjdzie, że macie rację, to odpisze: "nie mam ochoty o tym rozmawiać", "nieważne, nie chcę o tym roznawiać" lub "nie znasz mnie, a oceniasz" jak alpaka.
Nic tylko #czarnolisto
  • Odpowiedz
@hazawwin: Rownież w pracy miałam "przyjemność" próby komunikacji z Francuzami. Najsmutniejsze jest to, że wielu z nich po prostu nie chce mówić w innym języku, bo przecież Francja jest najważniejsza. Również specjalne złe wymawianie i akcentowanie, bo " to bardziej francuskie słowo przecież jest, c--j, że jestem w innym kraju/reszta towarzystwa nie jest z Francji"

VIVE LA FRANCE!
  • Odpowiedz