Wpis z mikrobloga

@NuGuns: Francuzi bardzo dobrze mówią po angielsku.

Nawet jak znają to nie mówią bo uważają że każdy powinien znać ich język bo są tak samo zadufanymi w sobie bufonami jak ty :)
  • Odpowiedz
@Viviane77: U mnie w mieście ładnych parę lat temu nauczyciel z LO pewnego dnia zamordował swoją żonę i 2 nastoletnie córki po czym skoczył z okna.
Ale pisali że był wykształcony i znał 5 języków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że nie żyje bo bym Cię z nim poznał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Viviane77: Kobieta typu: Mój facet musi być taki, taki i jeszcze taki... Śmieszne trochę bo później zmienisz troszkę poglądy bo zegar biologiczny jest bezlitosny i Twoja 'rada' będzie Twoją klątwą. Głupszej nie słyszałem. Dorwij sobie jakiegoś Erasmusa i usuń konto ale wcześniej zobacz jego CV
  • Odpowiedz
@Viviane77: znać kulturę i historię? Serio? To w takim razie, naprawdę niewielu ludzi zna jakikolwiek język. Na angielskim w szkole nie uczą takich rzeczy. A i mnie nigdy nie interesowały takie rzeczy, przy nauce kolejnych języków.
A Ty mądralo, ile języków znasz?
  • Odpowiedz
@Viviane77: znasz jeden wiecej niz angol i juz wyzsza sfera? :D troche pokory dziewczynko bo w Essex by Ci uswiadomili ze jednak nie znasz angola tak jak Ci sie wydaje. PS. Helmut Kohl to byl niezly prostak bo wladal tylko niemieckim.
  • Odpowiedz
@Viviane77: I dziecko, mylisz się. Francuzi nie chcą mówić po angielsku, tylko chcą, żebyś się ich języka nauczył. Może i byłaś we Francji kilka razy, ale pewnie na emigrantów trafiałaś.
  • Odpowiedz
@Viviane77: Jestem plytszy niz moj kolega ktory zna polski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, chinski, lacine i greke chociaz on sie interesuje tylko jezykami i lubi sie ich uczyc. Chociaz ja mam szersze zainteresowania niz on...
A i Goethego cytuj prosze w oryginale: Wer fremde Sprache nicht kennt, weiß nichts von seiner eigenen.
  • Odpowiedz