Wpis z mikrobloga

#damprace #szukam #programowanie #programisci #hacking #linux Rozwinięcie postu. Chodzi o napisanie oprogramowania, które będzie na serwerze obsługiwało stacje lpg, będą dwa serwery (jeden gotowy) chodzi o to, by urządzenia peryferyjne w razie jakiegoś wypadku z pierwszym serwerem przepinały się automatycznie na drugi. Jest już napisane oprogramowanie do pierwszego serwera i chodzi o uruchomienie drugiego. Czas na oprogramowanie do marca jest, osoba która sie zgłosi dostanie urządzenie do przetestowania (napisanie programu do obsługi takiego urządzenia - wpłata, wypłata). Po napisaniu czas na testy czyli próba włamania się do tamtego serwera, unieruchomienie go, oraz tamta ekipa będzie próbowała to samo z tym serwerem zrobić. Potem administracja takich serwerów. Osoby chętne proszę o pilny kontakt 696661866
  • 8
@Wi-Fi: jest, tylko autor pisze tez o przetestowanie, skonfigurowanie i TESTY - czyli samo podanie czego uzyc to malo, konfiguracja moze nie bedzie az takim hardkorem, ale do testow juz sie trzeba porzadnie przylozyc jak ma to obslugiwac platnosci za lpg... Nie wspominajac o administracji i tym ze to samo sie nie zrobi...
@mjfotocompl: szkoda że nie napisałeś tego wcześniej, no to ktoś będzie miał dużo zabawy

@krzyzakp: chodziło mi bardziej o samo aplikację co zapomniałem dopisać, heartbeat nie jest trudny do konfiguracji, potem ips/ids i firewall do aplikacji (btw @mjfotocompl też skąpo opisałeś jaka ma to być aplikacja/oprogramowanie i jakie funkcjonalności ma udostępniać )
@Wi-Fi: płatność lpg - tankujesz płacisz, wydaje resztę. Co tu mam opisać więcej? 6 tysięcy stacji paliw LPG w Polsce, zakładane jest wdrożenie na połowie tych stacji, kasa za administrację do dogadania - czyli procent od litrów/wpłat etc.