Wpis z mikrobloga

Jak jeść panie Pakerze?!
Ułożyłem dietę sobie, ze strony IIFYM wychodzi mi, że żeby masy nabrać muszę mieć 2925kcal, nawciskałem żarcia ile wlezie, a dalej mi brakuje ponad 600 kcal, które zapchałbym tabliczką czekolady dziennie xD Gotowanie nie jest moją pasją, wydawanie pieniędzy na żarcie również
Ktoś może rzucić okiem i coś doradzić, coś taniego i pożywnego? Błagam, tylko nie ryż z kurczakiem...

#mikrokoksy #dieta
orfan - Jak jeść panie Pakerze?! 
Ułożyłem dietę sobie, ze strony IIFYM wychodzi mi,...

źródło: comment_yxmoOy3LSjOXtx0Kbpyh6im3sbT8glgn.jpg

Pobierz
  • 22
e czy Ty policzyles ze z 210b 177w i 50g tluszczy wyszlo 3k


@avejoe: tak jak pisze pokey, nie dodalem wartosci odzywczych czekolady, pozniej pojde do sklepu i kupie ta najtansza jaka jem i wpisze :)
@orfan: z BF na oko 22%? Będziesz wyglądał jak typowy "no cardio". Przy takim stopniu zatłuszczenia organizmu dobrze buduje się mase tłuszczową a nie mięśniową. Chyba, że na takiej Ci zależy?
Jak chcesz rady nt. diety to pytaj śmiało, tylko nie wiem czy nie naprodukuje się na marne.
@orfan: jajko z muesli, tunczyk z bananem? Brak warzyw, poszukaj przepisu na omlet kulturysty z maslem orzechowym, mi wpada z tego 1300 kCal, zalewam to kasza manna z malinami i mam 1500 kcal
Będziesz wyglądał jak typowy "no cardio". Przy takim stopniu zatłuszczenia organizmu dobrze buduje się mase tłuszczową a nie mięśniową. Chyba, że na takiej Ci zależy?

Jak chcesz rady nt. diety to pytaj śm


@pokey: ok to ja moze odezwe sie pozniej, bo teraz ide na silownie, ta rozpiska to punkt wyjsciowy ze tak powiem, od czegos musialem zaczac, teraz dzieki jakiejkolwiek pomocy bede staral sie korygowac to, mozliwie jak najtanszym kosztem,
@orfan: > Gotowanie nie jest moją pasją

a to akurat widać,
możesz mi wytłumaczyć jak masz zamiar zjeść
- musli z jajkiem
- 160g ryżu (pakowany w woreczkach po 100g) i co zrobisz z pozostałymi 40g?
- 100g kurczaka (pakowany w 2x250-300g) i co zrobisz z resztą?
- 100g steka (gdzie stek to kawałek mięsa wołowego, jeszcze się nie spotkałem z mniejszym niż 250g) z frytami i bez żadnych warzyw
-
@kowad: eh wstyd mi za to co napisałem.
więc tak: musli zalewam mlekiem, jak zjem je, to 2 jajka gotowane, to moje śniadanie, rano nigdy nie mam apetytu a taki zestaw wchodzi mi całkiem znośnie.
ryż gotuję sypany, po ugotowaniu ważę ile potrzeba.
kurczaki kupuję surowe filety, 1kg ma 10 filetów, każdy mniej więcej 100 gram
podobni jak z tym stekiem xD
warzywa dodaje, nie wpisałem bo czasem jest to ogór,