Wpis z mikrobloga

No to mirki obudziłem się, a z nowym dniem czekają mnie nowe przygody i niestety kolejne batalie z pseudo rodziną.

Nawiązując do wczorajszego wpisu:

http://www.wykop.pl/wpis/11019404/mirki-co-sie-teraz-stalo-i-co-sie-dzieje-w-moim-zy/

dzisiaj po przebudzeniu postanowił odwiedzić mnie "szwagier", który to powiadomił mnie, żebym się ubierał i pojedziemy na policję. On chce ten telefon oddać policji i dostać od właściciela znaleźne. To nic, że szwagier i jego żona są złodziejami, do tego są debilami :)
Powiadomiłem go, że skontaktowałem się już z właścicielką, jestem umówiony w Lublinie dzisiaj około godziny 14 na przekazanie telefonu. Zareagował ostro, jak to? W takim razie to ja dostanę znaleźne i pewnie je sobie przywłaszczę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Teraz próbują przekłamywać wersje i mówią oczywiście, że żadnej karty SIM tam nie było. Taki #!$%@? szwagier - kradnąc telefon pokrzywdzona dzwoniła do Was, po czym wyłączyliście telefon i wyrzuciliście kartę SIM ( ). Miało to miejsce już po naszym wyjściu z galerii, więc kłamstwa na nic się nie zdadzą, tym bardziej, że na telefonie wszystko jest czarno na białym, na kamerach przy łazience z dokładną godziną pewnie też, a pamiętam doskonale, że była w niej tylko moja siostra i narzeczona, a jakaś dziewczyna wychodziła wcześniej (pewnie poszkodowana).

To jak to teraz było z tym telefonem? Znaleźli bez karty SIM w łazience, a po wyjściu dostali telefon? :P A może buchnęli go innemu złodziejowi, który zatroszczył się tylko o kartę SIM, ale już na parkingu?

No nic, telefonu im do rąk nie dam, bo na pewno zniknie. Nie ma wątpliwości.

Wczoraj rozmawiałem z właścicielką telefonu, na początku miała bardzo przybity głos, wydawała się nieco zaskoczona, że dzwonię w sprawie telefonu i jej go oddam, ale bardzo się ucieszyła i dziękowała. Jesteśmy umówieni w Lublinie około godziny 14, pewnie jeszcze dzisiaj wieczorem lub jutro dodam kolejny wpis, by opisać jak rozwinęła się ta sytuacja.

Wołam osoby komentujące wczorajszy wpis, może Was to zainteresuje:

@SwiniaczXXX: @cieszymir: @PanMieszko: @HackTheGibson: @zdechly_jez: @CegielniaPL: @mojwa: @ZaczynamOdNowa: @ha_112: @Dakurels: @smierc_grubasom: @LadyWasp: @OsgnistyRydwan: @arczer: @jeden231: @matixrr: @whitewolfik: @Zenit_b: @hakeryk2: @Hubikusek: @Hark: @stingah: @PrzyjacielGreen: @TomekPL-V70: @Domowik: @patrykk95: @Jajcew: @Konrad1007: @darco3: @PlonacaZyrafa: @lewitujace_sznycle: @pablo397: @I_try_to_talk_to_you: @Loloman: @yneb: @metnokitlumtsejeinerotkotnokitlum: @AndyMoor: @Korczi: @hurin: @kopo: @MrFruu: @S_vithan: @tomashj2: @trollik: @chybasieznam: @Ashtraygirl: @dude9: @Blaskun: @verso: @MagnitudeZero:

#gorzkiezale #podludzie #patologia #oswiadczenie #truestory
  • 209
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Loloman: dużo bzdur napisałeś, jeśli w każdej sprawie jesteś tak samo drobiazgowy to powinieneś się zabić. Założę się ,że zdradziłeś kiedyś swoje ideały może postanowienia, okłamałeś pewnie siebie samego nie raz wmawiając sobie ,że robisz coś z takiego powodu i było to tylko wymówką. No chyba, że jesteś Synem Bożym...
  • Odpowiedz
@ossj: Hm... nie nigdy. A co? Nigdy niczego nie ukradłem, nie zdradziłem. ba prawdę mówiąc nawet nie przypominam sobie bym kłamał, ale mam normalnych przyjaciół i znajomych którzy cenią sobie we mnie to że wygarnę im w twarz nawet najgorszą prawdę, bo wiedzą że mogą na mnie liczyć. Zresztą oni nie są gorsi.
Nie jestem takim zerem jak Ty. Nie mierz wszystkich swoją tragiczną miarą.

Powtórzę - współczuje CI i
  • Odpowiedz
Nie jestem takim zerem jak Ty. Nie mierz wszystkich swoją tragiczną miarą.

Nigdy niczego nie ukradłem, nie zdradziłem. ba prawdę mówiąc nawet nie przypominam sobie bym kłamał,

Nigdy tego jednak nie zaznasz.


@Loloman: No i tyle mi wystarczy żeby zakończyć z tobą rozmowę, jesteś nieskromny, zakłamany i wręcz bezczelny. Nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem... #czarnolisto
  • Odpowiedz
@Mamuts: Wiesz, nie wiedziałem że jest idiotą zanim nie rozpocząłem z nim dyskusji. Mogłeś napisać wcześniej, darowałbym sobie :) Na szczęście idiota to idiota - można to stwierdzić prawie zawsze po 2,3 wypowiedziach.
Jazda bez biletu to zwykła kradzież.
  • Odpowiedz