Wpis z mikrobloga

Drogie dziki, czy ktoś z Was testował coś z tych amerykańskich supli: hellfire, black mamba, lipodrene, methyldrene lub coś z chaos & pain (alpha, permaswole i ferrox)? Mam dostęp do sporej puli suplementów z yohą, efką, 1.3 w niskiej cenie, ale nie chcę sobie jakichś mocnych mózgojebów zarzucać.
Wiem, że patrząc po składzie właściwie wszystko jest mocne. Mnie interesuje głównie lipodrene na koniec redukcji lub bm. Brał ktoś może? Opinie są różne co do tych, a wiem że tutaj siedzi kilka dobrych dzików ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#mirkokoksy #silownia #suplementy #mikrokoksy
  • 9
@bdm_bq: nie lepiej zarzucić jakiś konkretny towar, zamiast #!$%@?ć kase na suple, które dają pobudzenie i działają głównie na odchudzenie portfela? Jak się faszerować to tak, żeby było widać różnice. Takie jest moje zdanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@churagan: suple mam po śmiesznej cenie, w tamtym roku dałem radę wyciąć się do 6-7% bez clena i innych takich wynalazków, w tym niestety mam mniej czasu i mniej motywacji, a że te suple to okazja to pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do towaru daję sobie jeszcze rok-dwa, planuję jakieś starty na lato i zobaczę czy to w ogóle możliwe przygotować się 'na sucho'.
DNP to już