Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@I_try_to_talk_to_you: foto przed obiadem więc nie :P, nie mam całkiem płaskiego big deal
@mariopablo: mam 1 od kilku lat i noszę do wszystkiego
@lmrocks: o gustach się nie dyskutuje, to tak jakbym powiedziała że prawdziwy mężczyzna zaczyna się od 190 cm wzrostu :P, rozumiem że jak masz kobietę 55kg i przypadkiem przytyje 1 kg to koniec love story;), bmi mam prawidłowe
@tymeek: max
@Silver86: bawi mnie to niemożebnie jak atencyjne foto różowego jest okraszone w jakąś treść, że niby to o zakupy chodzi, a nie o to, żeby pokazać cycek xD wyglądasz tu trochę jak Tadla, z tym że na tym foto masz nieproporcjonalnie ogromne ciało w stosunku do ręki. ogólnie zdrowa matka polka, na obiad schabowe, na kolację schabowe z suruwkom i ziemniakami. #!$%@? sprzątasz, ale świetnie gotujesz. przy rodzeniu dzieci będziesz wydawać
Pobierz powodzenia - @Silver86: bawi mnie to niemożebnie jak atencyjne foto różowego jest okr...
źródło: comment_FHrPRFHTXdEsDR3tvGLo5XBYQwnXTuIB.jpg
@Silver86: 5kg możesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz, są gusta i guściki, wielu facetów rzeczywiście woli chudsze laski, ale po prostu zawsze pamiętaj o tym, że równie wielu szaleje za takim ciałem i bądź szczęśliwa :D.