Wpis z mikrobloga

Komu marzy się GTA Vice City 2 ?

Wyobraźcie sobie nową grę z serii Grand Theft Auto osadzoną w świecie Vice City, z dzisiejszą grafiką, fizyką, która moim zdaniem wyglądałaby nawet lepiej w delikatnie mniej "realistycznym" ujęciu, z takim pastelowym sznytem ;). Wyraźnie większe niż w oryginalnej grze miasto, trochę terenów pozamiejskich inspirowanych florydą, samoloty, helikoptery, wszystkie ficzery z GTA V, no i najważniejsze...soundtrack...który można przenieść żywcem z VC i wzbogacić o drugie tyle kawałków z epoki. Łososiowe garnitury, turkusowe sukienki, złota plaża i czasy, kiedy wszystko miało ociekać hedonizmem i bezkompromisowoscią, a żaden supersamochód nie głaskał warstwy ozonowej, tylko #!$%@?ł w nią z silnika V8 :>

Jak dla mnie miazga, dużo bym dał za taką gre, GTA V jest świetne, ale po cichu liczyłem na lokalizację Vice City właśnie :P

#gta #grandtheftwypok #vicecity #oswiadczenie #gry #nostalgia
H.....i - Komu marzy się GTA Vice City 2 ?

Wyobraźcie sobie nową grę z serii Grand...

źródło: comment_Uuyd75DloaZZ3TD4KcXcWiubQ6mFEGRg.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@DBR9: warto zauważyć, że uumieszczając nową część np w latach 70, Rockstar musiałby zrezygnować z kilku współczesnych bajerów jak internet czy smartfony, co mogłoby być odebrane jako regres. Coś takiego widziałbym jedynie jako dodatek przenoszący w przeszłość.
  • Odpowiedz
@DBR9: Pewnie, że by mogli, ale pozbycie się smartfonow i internetu pełnego ciekawostek to trochę taki krok w tył względem starszych części, a chyba nie o to teraz chodzi. Dlatego uważam, że GTA osadzone w przeszłości ma prawo bytu jedynie jako dodatek do GTA VI (mającego miejsce we współczesnym VC) w stylu EFLC. Tam mogliby sobie kombinowac ze starymi telefonami, brakiem internetu itd.
  • Odpowiedz
Na bank się pojawi :) Liberty City już się trzykrotnie pojawiło w serii (nie licze jedynki), San Andreas (ew. samo Los Santos w V) dwukrotnie. Coś mi się wydaje że następna część to może być właśnie Vice City :)


@Bercik899: VC też było dwukrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). A Liberty City to w sumie czterokrotnie albo i więcej, zależy jak liczyć.
  • Odpowiedz
@mallavi: Ja mam Vice City z kolekcji klasyki, na steamie, oryginał na PS2, digital na PlayStation Network i każdą grałem i przeszedłem XD.


@Bercik899: Ponoć dyrektor kreatywny R* twierdził, że "obecny sprzęt" (czyli wtedy PS3/X360) nie pozwala na taką prezencję Vice City, jakiej oczekiwaliby gracze. Te neony, filtry pożerają sporo zasobów, pod względem oprawy to SA czy III wyglądają biednie w porównaniu do VC, podejrzewam, że byłoby tu podobnie. (
  • Odpowiedz
@wysuszony: Wiem, przeszedłem zarówno LCS, jak i VCS. Ale to jednak są dodatki pokroju EFLC, miasto bez większych zmian (choć w VCS trochę rzeczywiście ich było, w LCS mniej), tylko fabuła inna.
  • Odpowiedz