Wpis z mikrobloga

@berti: Jak będziesz odmierzał dawkę? Bo też widziałem do kupienia, ale zastanawiam się jak to odmierzać. Niby można robić roztwór i sobie strzykawką odmierzać, ale jak z rozpuszczalnością johimbiny?
@berti: No ja wiem, że roztwór to nie mieszanina, ale gdzieś kiedyś czytałem opinię, że yoha słabo się rozpuszcza. Daj znać proszę co Ci z tego wyszło, bo cena proszku kusi ;).
@hls73: docelowa dawka to 0,2 mg/kgmc. zacznę od połowy dla sprawdzenia reakcji

@shdw: dawki na dwa miesiące za 35 zeta. nie wybrzydzam :-)

@filftp: z tego co czytam to możesz kupić sproszkowany korzeń johimby, który średnio się rozpuszcza i zawartość johy nie jest znormalizowana, albo handlowy chlorowodorek, który możesz rozpuszczać w alkoholu, wodzie, solance.
@berti: Nie no tylko yoha HCL mnie interesuje, bo reszta to może być mało warta. Jak będziesz brał to chętnie poczytam Twoją relację. Będziesz łaczył z czymś (np. kofeiną)?
@filftp: na początek bez dodatków, aczkolwiek mam zamiar wrócić do regularnych pomiarów ciśnienia. Jak nie będzie za bardzo skakało, to może dorzucę. Bo ciśnienie zawsze miałem idealne a 200mg kofeiny podnosiło mi raptem do 130/95