Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
  • Odpowiedz
Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę.


@thekrepa: :D
  • Odpowiedz
@thekrepa: #!$%@? miałem to samo z moją byłą. Gdziekolwiek byśmy nie szli to tylko bawiłem się w łapanie stulejarzy, którzy się do niej bezczelnie ślninili XD
Najlepsze było to gadanie "Oj przecież to kolega, na pewno nic nie chce. Bierze mnie na przyjacielską kolacje tylko, bo się przyjaźnimy motzno od dwóch tygodni hehe". I potem to żalenie się, że tak naprawdę nie ma kolegów tylko każdy jej zaraz miłość wyznaje...ehhh
  • Odpowiedz
Faceci szczególnie powinni zapamiętać, że jak zobaczą 10/10, to jest ogromna szansa, że jej inne statystyki będą dużo, dużo gorsze.


@Sh1eldeR: Przecież to logiczne. Po co ma dbać o inne aspekty, skoro samym wyglądem i zatrzepotaniem rzęsami załatwi praktycznie wszystko?
  • Odpowiedz
W sumie najbardziej szkoda mi tego kolesia bo jak urodziła mu dziecko to przestała zupełnie dbać o sobie :D i teraz to takie 5/10 sie zrobiło :D


@takelbery: mój kuzyn miał to samo. Ale w zasadzie to nawet i 5/10 po ciąży się zapuszczają; mało która kobieta powraca po porodzie do formy.
  • Odpowiedz
To mnie rozwaliło: "Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza"
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:

Adriana Lima. Wcale nie jest ładna na tym zdjęciu. Pospolita.

Mają po prostu bardzo mało wad fizycznych


Skojarzyło mi się eugeniką ;-)
  • Odpowiedz
@thekrepa: chciałam tylko napisać, że faceci nie reagują tak tylko na laski 10/10. wystarczy, że taka 7/10 ma trochę większy dekolt i wszystkim odbija. dawno mnie tutejsza dyskusja tak nie rozbawiła, bo nagle kazdy myśli, że umawia się z jakąś boginią, bo kilku cieci malinowych miało odwagę do niej zagadać na jakiejś potupajce :D gdzie jak wiadomo gromadzą się po to, żeby podyskutowac o sztuce i filozofii a nie wyrwac
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: @gupilogin: akurat Lima z twarzy jest brzydka, tylko ciało ma ok... Ładne "aniołki" to są np. Nina Agdal, Sigrid Agren, Jessica Stam, Karlie Kloss, Lindsay Ellingson, Candice Swanepoel czy piosenkarka Taylor Swift.
  • Odpowiedz
Raz na 100000 trafia się śliczna mlodziutka dziewczyna ktoś jest bardzo uczuciowa


@LaTuaOmbra: Raz na 100000 to trafia się dziewczyna 10/10! Ile znasz osób z IQ powiedzmy 160? Tyle jest też kobiet 10/10 na świecie. Przecież mówimy o zamknięciu skali.
  • Odpowiedz