Wpis z mikrobloga

#!$%@? Mircy, #tfwnogf i #przegryw chcecie wiedzieć jak to jest mieć #rozowypasek 10/10? Ano wcale nie jest tak zajebiście. Zawsze jak wychodzisz, nie daj boże do centrum, to masz dziesiątki gapiących się facetów. #!$%@? dosłownie każdy, nawet najstarszy dziadek będzie obcinał twój pasek z góry na dół, od tyłu i przodu. Niektórzy pizgną se fotkę z ukrycia, jebną jakimś żałosnym tekstem za plecami typu: "te januż, pacz jaki źrebag", albo zagadają na ulicy, #!$%@? że stoisz obok. I ta świadomość tego co oni mają w głowach. Najgorsi są ci fotografowie niejdojeby, podryw na sesję #!$%@?, a pasek naiwnie myśli, że "przecież studenteł, fotografistyka, niech ma, a mi sesja poczebna do porftolio motzno, bo za free". Wszystko fajnie, ale #!$%@? na dłuższą metę. Ale to jest nic - wyjście do klubu. #!$%@? nie wiem czy żenadnąć, kisnąć, czy co #!$%@?ć. Spuścisz loszkę ze smyczy na 5 minut, a ona wraca z info, że połowa starych, rubasznych, bogatych dziadów chcę ją zaprosić na zakupy i Malediwy. "Kupię ci co chcesz, biżuterię, ładne ciuchy, zaproszę na dobre jedzenie i kupię wszytko to, na co nie stać ciebie ani twojego chłopaka". #!$%@?.jpg. Kumple mówio: "nie lekceważ siły pieniędza, one to wszystkie lubio, uważaj"... Dzięki w #!$%@?. A jak ty chcesz z nowo poznaną znajomą pogadać, to jest wjazd z buta na ryj. Dziady to #!$%@?, bo wprost chcą zrobić z niej dziwkę za parę spodni. Gorzej, jak się jakiś serio młody, przystojny i w #!$%@? bogaty nawinie. Tu trzeba być alfa jak #!$%@? Biały Kieł. Loszka nie będzie łatwo chciała #!$%@?ć jego numeru z telefonu. Argumenty wówczas będą tak mocne, że nie tylko będą robiły #!$%@?ę z logiki, ale i z św. Tomasza: "A ty byś wyrzucił kontakt do jakieś dziewczyny, jakbym ci kazała?!" Kisnę z tego aż do łez.
Taki pasek patrzy inaczej na świat, taki pasek autentycznie myśli, że wszyscy na świecie są mili, dobroduszni i uczynni...


#truestory #takaprawda #gorzkiezale
  • 227
  • Odpowiedz
@moon5:

Adriana Lima. Wcale nie jest ładna na tym zdjęciu. Pospolita

To, co piszesz, wydaje mi się zaskakującą głupotą -- ale może czegoś nie rozumiem, więc proszę o oświecenie.

Dawaj zdjęcie pięciu dziewczyn o tak "pospolitej" urodzie, także bez nadmiernego PS-a i makijażu. Albo: wymień wady, jakie widzisz na
  • Odpowiedz
@thekrepa: współczuję i mam podobnie. Moja ruda wygląda jak 15 lvl, a ma 20. 2razy juz musiałem w klubie plaskacza dać chiszpanom, bo przy mnie, na siłę ją pocałowali. Dwie, #!$%@?, identyczne sytuacje. Muszę z nią nawet do kibla chodzić, bo myślą, że słodka mała dziewczynka przyszła do klubu i im #!$%@?. Dlatego nienawidzę klubów z obcokrajowcami,bo się człowiek nie może spokojnie pobawić, tylko patrzysz czy Ci laski na siłę
  • Odpowiedz
@moon5:
"Grube usta", nie wyglądające jak po nieudanym botoksie, nie uchodzą za wadę. Jasne, niektórzy mogą mieć osobiste preferencje w stronę cienkich warg, ale to wbrew standardowej normie. Tak samo jak ktoś może lubić wąsko rozstawione/małe oczy czy garbate noski. W modelu standardowym, to jednak wady, nie zalety.

I ma to odzwierciedlenie w mainstreamie. Kobiety malują sobie usta tak, by były większe, nie mniejsze. Malują oczy tak, by były większe. Prostują sobie operacyjnie
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:

Jasne, niektórzy mogą mieć osobiste preferencje w stronę cienkich warg, ale to wbrew standardowej normie. Tak samo jak ktoś może lubić wąsko rozstawione/małe oczy czy garbate noski. W modelu standardowym, to jednak wady, nie zalety.


No mówię, że szkoła eugeniczna :/

EDYCJA. U niejednej kobiety taki "garbaty nosek" pasuje do ogólnej urody, tzw. rysy arystokratyczne, które potrafią być ładne.
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR: no to faktycznie uniwersalne 10/10 nie istnieje, bo nie dałbym tej pani 10/10
tak jak mówiłem, każdy gust jest inny, jestem w stanie przyjąć, że obiektywne 9/10 jeszcze istnieje ale dycha to kwestia subiektywna
  • Odpowiedz
@moon5:
Może trochę. Bardziej: chodzi o sprawną komunikację.

Czasami też chodzi o pokazanie, czemu dziewczyna X jest np. supermodelką (albo: materiałem na) i czemu jednak nie jest "pospolita" i czemu nie spotyka się dziesięciu lepszych na każdej nocy w clubie w Grzymiszewie.

Nie przejmuj się tym zbytnio. Jak widzisz, mało kto w ogóle zna te obiektywne skale i mówi tak, jak mu się podoba i jak mu się wydaje, a prawdziwej 9-10 pewnie na oczy
  • Odpowiedz