Wpis z mikrobloga

ZNALAZŁEM XD!

Mirki, przestawiam wam forum dla żon/dziewczyn dobrych chłopaków za kratami. PDW, robienie paczek, odliczanie dni do widzenia/końca odsiadki w sygnaturach, kącik prawny, samotne karyny bolcowane przez kolegów z wolności xD i inne tego typu historie.
Kopalnia beki i pato-kontentu. Cały wykop by można obdzielić tym.

Taguje #bekazpodludzi i #patologiazewsi i życzę dobrej zabawy w czytaniu tego siedliska karyństwa.

http://www.zamuramizk.pun.pl/

#lobuzkochamocniej, elo
Pobierz
źródło: comment_lKjUv8C70hvFWyKFt0QNSZBanwPAPf9W.jpg
  • 256
@waginator: > M. my na przykład mieliśmy bezdozorowe tak na początku mniej więcej jak Wy w osobnej sali,ale przy stoliku, pod kamerą, możliwe, że tak jak piszą dziewczyny u Was będzie inaczej. wszystko zależy od ZK.. najlepiej będzie jak Twój Luby popyta troszkę współlokatorów

HAHAHAHAHAHAHHA XD Twój luby popyta WSPÓŁLOKATORÓW XD ta #!$%@?, pojechali se na studia albo na wczasy i sobie mieszkają :DDD
@waginator:

No i mam pierwszą kontrolę osobistą za sobą.

Nie było tak źle. Może też dlatego, że wiedziałam wcześniej na czym to polega, jak mniej więcej wygląda, a i w jakiś sposób na własnej skórze chciałam się przekonać, czy to rzeczywiście takie "okropne"

Z mojej perspektywy było śmiesznie, tym bardziej, że mam okres i mina strażniczki była bezcenna

Mam dość na dzisiaj xD