Wpis z mikrobloga

ZNALAZŁEM XD!

Mirki, przestawiam wam forum dla żon/dziewczyn dobrych chłopaków za kratami. PDW, robienie paczek, odliczanie dni do widzenia/końca odsiadki w sygnaturach, kącik prawny, samotne karyny bolcowane przez kolegów z wolności xD i inne tego typu historie.
Kopalnia beki i pato-kontentu. Cały wykop by można obdzielić tym.

Taguje #bekazpodludzi i #patologiazewsi i życzę dobrej zabawy w czytaniu tego siedliska karyństwa.

http://www.zamuramizk.pun.pl/

#lobuzkochamocniej, elo
Pobierz
źródło: comment_lKjUv8C70hvFWyKFt0QNSZBanwPAPf9W.jpg
  • 256
@waginator:

Cześć Kochane byłam u mojego Misia w czwartek. Powiem Wam, ze ten ZK to tragedia. 100 razy gorszy niż Siedlce. Wychowawca antypatyczny, i juz z góry przekreślil szanse na wnioski narodowe. Powiedział ze moje Kochanie jest zbyt pewny siebie i roszczeniowy. Co za bzdura..

Mój Skarb powiedział ze jedzenie tragiczne. Po tym jedzeniu ma problemy z żoładkiem. I żywi sie samym chlebem... Na widzeniu kupiłam mu 3 obiady !!! I
Czasem słońce, czasem deszcz... Bywały i burze... Ale jak go zabrakło to zdałam sobie sprawę, że nikogo innego nie chcę! Może i on zauważy, że przez swoje łobuzowanie mógł stracić prawdziwy dom i się w końcu zmieni...

---------

ale dla mnie sytuacja jest trudna o tyle że mojej postawy i związku w ogóle nie rozumieją rodzice. dla nich znajomość z osobą karaną jest niedopuszczalne bo to margines itp. ja jednak im nie
Jesteśmy ze sobą od roku, w styczniu ma się narodzić nasze dziecko, ostatnio po alkoholu robił się agresywny i w czwartek wezwałam policje bo się obawiałam awantury. ..wczoraj zadzwoniłam czy dalej jest na dołku czy co a oni mi mówią, że przeiweźli taka osobę do zk bo był poszukiwany listem gończym, za co nie wiem.


ciężko mi to nawet skomentować.....