Wpis z mikrobloga

  • 497
#!$%@? mnie jak moi 'znajomi' (studenci) na fejsbuku, z których większość jest na warunkach albo gównokierunkach zaczynają #!$%@?ć tekstami o sesji na swojej tablicy XDDD o gurwa ale bendzie cienżko, miecze w dłoń, hurrr durrr, pokaże wszystkim że jestem skończonym debilem i że się nie mam zamiaru uczyć, że mam na to #!$%@?, zdam i tak na dwusetnym terminie bo umiem ściongać HEHEHE. A #!$%@? tam trzeba pić przed sesjo, po sesji i #!$%@? najlepiej w trakcie egzaminu, bo jestem sztudentem poza kontrolo i klękajcie narody XDDD

Pobierz bsch93 - #!$%@? mnie jak moi 'znajomi' (studenci) na fejsbuku, z których większość je...
źródło: comment_v5wu4SkGqWoeaMDI3tVminofvugHaBSU.jpg
  • 31
ja nie wiem co wy macie z ta medycyna, wiadomo ze to wymagający kierunek ale piszecie ze "hohohuu beka jak ktoś mówi ze jego kierunek ciężki" a sami gloryfikujecie ten lekarski kierunek jakby to było nie wiadomo co
taka np farmacja na dobrej uczelni to tez ogromna ilość materiału, mam znajomych zarówno na medycynie jak i farmacji i generalnie sa to ogromne ilości materiału
studiowanie np matematyki albo fizyki też raczej do
@lazer: ja tam twierdzę, że medycynę skończyć może i małpa jak tylko nauczy się czytać i będzie dużo siedziała na dupie. Tylko co innego skończyć a co innego później leczyć i ogarniać. Bo wkuć to jedno, a zrozumieć i połączyć fakty to drugie. Śmieszny przyklad EKG - ludzie znają wytyczne, wiedzą, że rytm zatokowy to dodatnie P w I,II,aVF a ujemny w aVR, ale dlaczego tak jest, tego nie wie ok
@Palwed: (chociaż moja opinia o współczesnych studiach jest taka, że każdy kierunek- poza medycyną- jest do skończenia przez średnio rozgarniętego osobnika

Medycyna akurat jest do skończenia nawet dla debila, pod warunkiem że jest w stanie siedzieć i się uczyć. A jak masz dobrą pamięć i szybko czytasz to już w ogóle całkiem spoko kierunek. Podejrzewam że każdy dobry inżynier na polibudzie jest trudniejszy do zrobienia.
Mnie najbardziej i tak rozwalają znajomi, którzy wybierają sobie, do którego miasta chcą iść na studia, a pojęcia nie mają jaki kierunek wybrać i co robić w życiu.