Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie grudnia na #bettingexpert #jordanos <nie chcesz widzieć moich wpisów, dodaj tag na czarnoliste #bukmacherka (sorry za spam, myślę, że jeden wpis w miesiącu nikogo nie #!$%@?, a jeśli to tag wyżej na czarno)

Miesiąc Grudzień na bettingexpert uznaje za nieudany, było mnóstwo zaniedbania z mojej strony i rzucania gównianych typów, popartych niedokładną analizą, wynikało to głównie z braku czasu, głównym dochodem jak widać w tym miesiącu było NBA, a największy minus z MMA, obstawiałem chyba tylko jedną gale, na której nie trafiłem niestety zbyt wiele. Z piłki nożnej byłoby lepiej gdyby nie ostatnie kolejki ligi angielskiej, które uszczupliły mój budżet o 27 jednostek. Myślę, że w tym miesiącu będzie lepiej, bo nie będę dawał typów, których nie przeanalizuje w stu procentach.

Koniec końców miałem szanse na drugie miejsce, rzuciłem wszystko na jedną kartę i miesiąc skończyłem na miejscu numer 6, także nadal w czołówce, zgarniając tym samym nagrodę w wysokości 120 złotych.

Pozytywnym aspektem jest to, że jestem na 99% najlepszym Polakiem w tym momencie na #bettingexpert notując +302 jednostki zysku po 3 miesiącach (stawki od 1-10), wskoczyłem tym samym na listę najlepszych typerów portalu w danym roku (rok rozgrywkowy, nie kalendarzowy). Zaczyna się tenis, także będzie więcej do grania.

Powodzenia wszystkim w styczniu.

Statystyki ogólne:

Statystyki typera
Typy 361
Stawka 3081
Średni Kurs 2.08
Zysk +302.45
Yield +9.82%
jordanos - Małe podsumowanie grudnia na #bettingexpert #jordanos <nie chcesz widzieć ...

źródło: comment_Se0TeNBexXOxnQFsAJJQ3W8HjCYt5sjG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz