Wpis z mikrobloga

Ok już wiem kto jest mocnym kandydatem do miana najpozytywniej nastawionego człowieka roku :D

News w TVP o opóźnieniach Pendolino. Generalnie bardzo fajny i bardzo rzetelnie przygotowany - z jednej strony trochę #!$%@?ł PKP Intercity, z drugiej strony dawał im się wytłumaczyć, z jeszcze innej mówił że to słaby start ale generalnie kolej w Polsce powoli przechodzi metamorfozę na lepsze choć wciąż jest sporo problemów etc. etc..

Nie to jest jednak najważniejsze. W pewnym momencie na wizjer wjeżdża setka z wypowiedzią jednego z pasażerów. W pociągu którym jechał #!$%@?ły się hamulce. Pociąg stanął na środku jakiegoś #!$%@? pustkowia. Dwie godziny opóźnienia. Ani to się gdzieś przesiąść jeśli komuś się spieszyło, ani nic, no ludzie po prostu bezradni w szczerym polu. Wszyscy ludzie #!$%@?. Tymczasem ten starszy, dystyngowany pan z szarmanckim, wesolutkim uśmieszkiem opowiada reporterce:

Było bardzo sympatycznie! Dali nam kawki i herbatki, wszyscy siedzieliśmy w wagonie barowym. Z przyjemnością spędziłbym tam sylwestra!


Ucz mnie, mój mistrzu, pozytywnego nastawienia do życia!
| #coolstory | #truestory | #tvp | #pendolino | #pkp | #tv |
  • 1