Wpis z mikrobloga

Jakie to prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mąż robi jajecznicę. Nagle żona wpada do kuchni.

- Ostrożnie!!! – krzyczy. – UWAŻAJ!!! Więcej masła!!! Cholera, smażysz za dużo jajek na raz!!! ZA DUŻO!!! Mieszaj! MIESZAJ SZYBCIEJ!!! Dodaj jeszcze masło!!! GDZIE JEST MASŁO??? Jajka się przykleją!!! UWAŻAJ!!! Powiedziałam – UWAŻAJ!!! NIGDY mnie nie słuchasz, jak robisz jajecznicę!!! NIGDY!!! Odwróć jajka!!! SZYBKO!!! Nienormalny jesteś??? Całkiem cię pogięło??? SÓL!!! UŻYJ SOLI!!! SÓÓÓÓÓÓL!!!

Mąż w zdumieniu patrzy na żonę:

- Odbiło ci? Myślisz, że nie potrafię zrobić jajecznicy?

- Chciałam ci tylko uświadomić, co przeżywam, kiedy prowadzę samochód.

#niebieskiepaski #rozowepaski #suchar #heheszki #humor
  • 112
@lsnazr: Wszystkie zjeby, których spotkała na drodze do tej pory (parkowanie na przejściu dla pieszych, zajeżdżanie drogi, #!$%@? z nadmierną prędkością [nie chodzi o +-10 km/h]) to mężczyźni. O gotowaniu się nie wypowiem, bo rzadko poznaję czyjąś kuchnię, ale faceci zwykle sami się przyznają, że kompletnie nie umieją gotować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zawodowi kucharze pewnie znają się na tym, co robią, ale przeciętny studenciak wstawia ryż
@yasmine: zapewne to Ty zle jedziesz i stad masz tyle do czynienia jak Ci sie wydaje "ze slabymi" kierowcami, odnośnie gotowania mężczyźni to najlepsi kucharze? Naprawdę bardziej popłynąć się nie dało :D wystarczy spojrzeć na ilość programów telewizyjnych kulinarnych kto je prowadzi. Ja np przyznaje się, ze moja zona gotuje lepiej bo ja po prostu nie mam na to czasu :D
zapewne to Ty zle jedziesz i stad masz tyle do czynienia jak Ci sie wydaje "ze slabymi" kierowcami,


@lsnazr: #logikaniebieskichpaskow ja źlę jeżdżę, dlatego facet #!$%@? 90km/h w terenie zabudowanym xD czytaj zanim coś wyślesz.

A Ty też prowadzisz jakiś program kulinarny? Mówię o takim codziennym gotowaniu typu zrobienie tej przysłowiowej jajecznicy czy mięsa. I tu w sumie nie oceniam, bo rzadko mi ktoś gotuje.

Widzisz, ja mam takie doświadczenia, a
@yasmine: tak jak napisalem ja nie mam czasu na gotowanie bo pracuje po 12 godzin, (prowadzę lokal gastronomiczny :))))).

Ja sam po zabudowanym jeżdżę 90 jeżeli są do tego warunki, naprawdę strasznie debilna sprawa, 2 pasy szerokie na długość tira i do tego jezdnia przedzielona pasem zieleni, a debile to stawiają w takich miejscach ograniczeni do 50. Kobiety nie jeżdżą dobrze bardzo mi przykro.
@yasmine: kolejne błędne info masz :) jak myślisz w stanach gdzie większość aut to skrzynie automatyczne kto najczęściej myli gaz z hamulcem i powoduje przez to tragiczne w skutkach wypadki? :D wymuszenia pierwszeństwa, które są bardzo groźne również najczesniej dotyczą pań. Nie chce pisać o wszystkich kobietach, ale tak to wygląda w Trójmieście. Zaczne od dziś nagrywać filmy i postaram się coś zlepic bo juz dawno chcialem to zrobić :)
@yasmine: jeszcze takie male #coolstory odnośnie jazdy kobiet autem.

Mam ciocie, która jezdzi autem od 25 lat. Zawsze uważałem ja za mega kierowce, wychwalalem ja w niebiosa, że kobieta tak super jeździ. Kilka dni temu musiałem odebrać auto z warsztatu i poprosilem ciocie o pomoc.

Najwyraźniej moje zachwyty nią były spowodowane tym, że wtedy sam jeszcze nie miałem prawa jazdy. W drodze do warsztatu niestety przekonałem się, że super jeżdżąc ciocia
@yasmine: no sama widzisz zależy od miasta. U nas kobiety jeżdżą tragicznie. Jak jade w trasę to większość debili wyprzedzajacych w zlych momentach to ofc panowie, ale o kobietach w trasie nie wspomne bo jadą 50 kmph na 90 albo 80 na autostradzie. Zastanawiają się przed skrzyżowaniem czy maja ustąpić czy nie przez co powodują zagrożenie, najlepsza jest jazda lewym pasem 50kmph bo za 3 km skreca w lewo...
@lsnazr:

Mam wujka, która jezdzi autem od 25 lat. Zawsze uważałam ja za mega kierowce, wychwalalem ja w niebiosa, że mezczyzna tak super jeździ. Kilka dni temu musiałem odebrać auto z warsztatu i poprosilam wujka o pomoc.

Najwyraźniej moje zachwyty nim były spowodowane tym, że wtedy sam jeszcze nie miałem prawa jazdy. W drodze do warsztatu niestety przekonałem się, że super jeżdżący wujek nagle jezdzi jak leptyk i totalnie nieogarniety kierowca.
@yasmine: weź nie zachowuj się jak dziecko. Tak jak Ci pisałem jeżdżę autem codziennie po minimum 100 km i doskonale wiem, jak kto jeździ na drodze nie biorę sobie tego z jednego przypadku tylko z większości. W "Polskie drogi" masz motyw z Gdańska przy galerii baltyckiej gdzie idiotka wjechała w faceta i jeszcze jest przekonana, ze to on zawinil i go wyzywa. To jest wlasnie najgorsze kobiety nie znają przepisów, a