Wpis z mikrobloga

Jakie to prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mąż robi jajecznicę. Nagle żona wpada do kuchni.

- Ostrożnie!!! – krzyczy. – UWAŻAJ!!! Więcej masła!!! Cholera, smażysz za dużo jajek na raz!!! ZA DUŻO!!! Mieszaj! MIESZAJ SZYBCIEJ!!! Dodaj jeszcze masło!!! GDZIE JEST MASŁO??? Jajka się przykleją!!! UWAŻAJ!!! Powiedziałam – UWAŻAJ!!! NIGDY mnie nie słuchasz, jak robisz jajecznicę!!! NIGDY!!! Odwróć jajka!!! SZYBKO!!! Nienormalny jesteś??? Całkiem cię pogięło??? SÓL!!! UŻYJ SOLI!!! SÓÓÓÓÓÓL!!!

Mąż w zdumieniu patrzy na żonę:

- Odbiło ci? Myślisz, że nie potrafię zrobić jajecznicy?

- Chciałam ci tylko uświadomić, co przeżywam, kiedy prowadzę samochód.

#niebieskiepaski #rozowepaski #suchar #heheszki #humor
  • 112
  • Odpowiedz
@yasmine: i nie ma co się kłócić czy wnerwiac, kobiety w wielu sprawach odnajdują się znacznie lepiej niz faceci, ale jezeli chodzi konkretnie o jazdę to tutaj panie nie mają niestety smykalki. Odnosnie gotowania np. Moja mama zajebiście gotuje :D
  • Odpowiedz
żona smaży w kuchni jajka na patelni i skrobie niemiłosiernie łyżką, na co mąż z salonu krzyczy

- Mogła być tak nie skrobać po teflonie

- Sam jesteś poteflon
  • Odpowiedz
@Mamoniowa: Kumpel kiedyś sparafrazował ten kawał jak się z nim chciałem ustawić przy GUS-ie.


@yasmine:

O gotowaniu się nie wypowiem, bo rzadko poznaję czyjąś kuchnię, ale faceci zwykle sami się przyznają, że
  • Odpowiedz
@Ekavel: U mnie jest odwrotnie. To ja chyba bym musiał gadać o tym jak robić jajecznicę. Żona ma prawo jazdy, nie chce jeździć, bo uważa, że źle jeździ (wszystko się zapętla, bo bez praktyki się nie nauczy), ale mówi mi jak ma jeździć. Ja to na fotelu pasażera zawsze siedzę cicho.
  • Odpowiedz
@lsnazr: @yasmine: Nie robie dziennie 100 km zima, ale latem nadrabiam. Nie bd bronila zadnej ze stron, bo to roznie jest... Ale zauwazylam pewna zaleznosc, ze jesli ktos mi zajedzie droge (w roznych sytuacjach, na trasie, na miescie) i zwroce kierowcy uwage to predzej kobieta przyznaje sie do bledu niz mezczyzna. Raz pewien sebix stwierdzil, ze powinnam mu ustapic pierszenstwa, bo mu sie nalezy. XD Wg mnie kobiety
  • Odpowiedz
@Ekavel: Bzdura, jak prowadzicie samochód popełniacie masę błędów i robimy to dla dobra wszystkich, a jajecznicy nie można spieprzyć i nie ma za to żadnych konsekwencji nawet jeśli nie wyjdzie więc porównanie z dupy. Za dużo przejmujecie się swoimi emocjami, mężczyźni swoich nie używają. ;)
  • Odpowiedz