Wpis z mikrobloga

@assess: Moderatorzy mają teraz niestety mniej czasu na kontrolę tego typu slangu, dlatego można znaleźć dużo tych sformułowań na elektrodzie. Prawdopodobnie tutaj w 2010 ktoś zgłosił raport a błędów w wiadomości musiało być sporo, moderator je poprawił i zwrócił na nie uwagę. Ciężko się analizuje przypadek z 2010 roku.
No to mozecie spokojnie usunac cale forum xD


@Flypho: Bez przesady, czasem serio można znaleźć ciekawe rzeczy. Niedawno w pralce wywalił mi na wyświetlaczu jakiś dziwny błąd. Wklepałem w Google i od razu dostałem info, że wystarczy zrestartować pralkę (przytrzymać przez kilka sek przycisk start). Sam bym nigdy nie wpadł na to, że pralkę też można zrestartować w tak prosty sposób (a to jakiś rupieć, który pewnie ma z 15 lat).
@XpedobearX: Ty szukales resetu do pralki i znalazles, ale grono osob zwiazanych zawodowo lub naukowo z elektronika i informatyka czesto szuka pomocy w google ktory niestety karmi mnie tematami trojakimi:

- bylo szukaj

- odbieganie kompletnie od tresci problemu a.k.a. "prosze podac model zasilacza", "zajrzyj do ksiazek", "uzywaj fachowego slownictwa" (jak na forum techniczne to zatrwazajacy poziom ignorancji)

- wylewanie pomyjow na autora ze jak on w ogole smial marnowac czas
@Flypho: W tym przypadku przyznaję rację, nie cierpię bufonów, którzy sądzą, że pozjadali wszystkie rozumy. Niektórych pewnie też denerwują użytkownicy, którzy zakładają tematy i nie szukają wcześniej przez co obrywa się i tym ogarniętym. Niektórym pewnie trochę zimnej wody na łeb by się przydało.