Wpis z mikrobloga

@fiskkr: Kiedyś mi jeden wyskoczył z ostem za to że w felietonie na 3 strony a4 napisałem że "komputer wywali błąd". był to artykół jeden z potrzebniejszych większemu gronu odbiorców, ale że moderatora nie było stać na bmw to się dowalił gdzie na końcu po batalii się do tego przyznał. nawyzywałem go i cały tamten syf, dałem sobie bana i usunąłem wszystkie wpisy a na końcu konto ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@niemenel: szybko pisałem, było późno i jak już zobaczyłem nie mogłem edytować i już jak na elektrodzie ktoś musiał się czepić. leć zakładać tam konto i ubiegać się o moderatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fiskkr: no i bardzo dobrze, że moderacja się nie #!$%@?. Najlepsze forum techniczne w Polsce. Banda licealistów wrzucająca prośby o odrobienie pracy domowej z fizyki, szybko by doprowadziła je do ruiny.
  • Odpowiedz
Straszne czasy nastały, że ludzie się śmieją z powodu zwracania uwagi na poprawne techniczne słownictwo. Tylko samego zwracania uwagi. Nie wiem, gdzie zajdziemy przy obecnej młodzieży, ale mam nadzieję, że już mnie nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 67
@elektroda: Hahahaha no nie mogę. Usunąć temat za to, że ktoś napisał, że wiatrak chodzi. Pomimo tego, że jestem z branży IT to nie wiem jak bym to inaczej napisał. Cooler wiruje? Dobre sobie.
  • Odpowiedz
lampy aluminiowe mcpcb z 10-cioma ciepłymi LEDami 5630 i driver umieszczony w termokurczu. Tyle, zero jakiegokolwiek chłodzenia LEDów i drivera


Tak się pisze na elektrodzie

#heheszki
  • Odpowiedz