Wpis z mikrobloga

Moi drodzy spod #ubierajsiezwykopem i inni entuzjaści męskiej mody!

Czas na obiecane wam jakiś czas temu krawatowe rozdanie Uszatego! Na pierwszy rzut leci trzech przecudnej urody zawodników wagi ciężkiej. Od lewej:

1. Bordo - nikogo nie muszę przekonywać, że to pożądany kolor. Jeśli pragniecie go mocniej niż czegokolwiek na świecie, a wykop nie chce tego pragnienia zaspokoić - dziś dzięki temu rozdaniu możecie znaleźć się tak blisko bordowego jak nigdy dotąd ;)

2. Fioletowy knit - niby nic nadzwyczajnego, ale warto wspomnieć, że wyprodukowała go znana z krawatów firma Alpi (ich znakiem charakterystycznym jest zwisająca u dołu metalowa gwiazdka :)

3. Szary - Może wydawać się nudny, ale ze względu na swoją fakturę i neutralny kolor może być noszony niemal do wszystkiego. Sam mam podobny i jest to jeden z najczęściej noszonych przeze mnie krawatów :)

Co trzeba zrobić? Przekonać mnie w jakiejkolwiek formie, że to właśnie Tobie należy się dany krawat. Można wybrać tylko jeden z nich, co by trzy osoby zostały obdarowane. Plusowanie wpisu nie jest konieczne, ale się nie obrażę, jeśli się na to zdecydujecie. Zabawę kończymy we wtorek wieczorem, krawaty wysłane zostaną zwycięzcom na mój koszt :)

#rozdajo #ubierajsiezuszatym #klasycznaelegancja #menswear #perelkizlumpeksu #alimoda
UszatyBloger - Moi drodzy spod #ubierajsiezwykopem i inni entuzjaści męskiej mody!


...

źródło: comment_IMGy63JwGqvdFnFYWFxKVwg4sKnYA5Pb.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UszatyBloger: A ja bym chętnie przygarnął szary. Dlaczego właśnie ja? Niedawno wyszedłem z #tfwnogf i mam pierwszą w życiu dziewczynę :) Dziewczyna zaprosiła mnie na ślub kuzynki i muszę się godnie zaprezentować. Niestety moja szafa wciąż jest szafą typowego nolajfa. W najbliższym czasie będę musiał więc kupić garnitur. Chciałbym żeby był dobry i nie będę na niego żałował pieniędzy. Do niego oczywiście będę potrzebował dodatków i taki szary
  • Odpowiedz