Wpis z mikrobloga

Moi drodzy spod #ubierajsiezwykopem i inni entuzjaści męskiej mody!

Czas na obiecane wam jakiś czas temu krawatowe rozdanie Uszatego! Na pierwszy rzut leci trzech przecudnej urody zawodników wagi ciężkiej. Od lewej:

1. Bordo - nikogo nie muszę przekonywać, że to pożądany kolor. Jeśli pragniecie go mocniej niż czegokolwiek na świecie, a wykop nie chce tego pragnienia zaspokoić - dziś dzięki temu rozdaniu możecie znaleźć się tak blisko bordowego jak nigdy dotąd ;)

2. Fioletowy knit - niby nic nadzwyczajnego, ale warto wspomnieć, że wyprodukowała go znana z krawatów firma Alpi (ich znakiem charakterystycznym jest zwisająca u dołu metalowa gwiazdka :)

3. Szary - Może wydawać się nudny, ale ze względu na swoją fakturę i neutralny kolor może być noszony niemal do wszystkiego. Sam mam podobny i jest to jeden z najczęściej noszonych przeze mnie krawatów :)

Co trzeba zrobić? Przekonać mnie w jakiejkolwiek formie, że to właśnie Tobie należy się dany krawat. Można wybrać tylko jeden z nich, co by trzy osoby zostały obdarowane. Plusowanie wpisu nie jest konieczne, ale się nie obrażę, jeśli się na to zdecydujecie. Zabawę kończymy we wtorek wieczorem, krawaty wysłane zostaną zwycięzcom na mój koszt :)

#rozdajo #ubierajsiezuszatym #klasycznaelegancja #menswear #perelkizlumpeksu #alimoda
UszatyBloger - Moi drodzy spod #ubierajsiezwykopem i inni entuzjaści męskiej mody!


...

źródło: comment_IMGy63JwGqvdFnFYWFxKVwg4sKnYA5Pb.jpg

Pobierz
  • 30
Przekonać mnie w jakiejkolwiek formie


@UszatyBloger: Nie żyjesz! Jeżeli choćby pomyślisz, zeby mi nie wysłać krawata to znajdę cię i zabije! Nie ma takiej siły, która by mnie powstrzymała. Pozostałe dwa mozesz wysłac do kogo chcesz w tym kraju, ale jeden ma trafić do mnie. Inaczej zabije twoja żone, twoją siostrę i jej dzieci a potem poderżnę gardło twojej matce. Zabije też twoją babkę, prababkę, dziadka i pradziadka, a potem spale
@UszatyBloger: Moja kolekcja w szafie po długich bojach w końcu zaczyna powoli wyglądać jak szafa dorosłego faceta, a nie przerośniętego gimbusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały czas jednak szukam swojego stylu czego efektem był ostatnio zakup marynarki z harris tweedu w pepitkę upolowanej w SH. Staram się skompletować do tego pełną stylizację i fioletowy knit pasowałby wręcz idealnie. Liczę, że pomożesz mi na drodze do dobrego stylu
@UszatyBloger: O, fajne rozdawnictwo! Chodzę po lumpach od dłuższego czasu i zawsze z mozołem przeglądam stojaki z krawatami w poszukiwaniu czegoś, co będzie pasować do mojej skromnej garderoby. Nie gustuję jednak w szerokich krawatach, bo te zakrywają niemal całą pierś. Lubię śledziki, ale tych nigdy w lumpach nie widziałem. Ba. Nigdy nie trafiłem nawet na szeroki krawat wykonany z jakiegoś lepszego materiału, niż wszędobylski poliester. Nie będę się smucił bardzo, jeśli
@UszatyBloger: Poproszę knit fioletowy. Od pewnego czasu mój styl to właśnie knity na co dzień do pracy (business/smart casual). Mam obecnie ciemny brąz, jasnoniebieski i stalowoszary. Nie zamierzam o niego śmieszkować ani walczyć - po prostu przyda mi się. Jeśli mi go wyślesz, to masz pewność, że się nie zmarnuje. W sumie mam nawet poszetkę fioletowo-białą, więc mogę wrzucić ew. jakieś zdjęcie całości.

Pozdrawiam.
@UszatyBloger: Przygarnął bym fioletowy :) Od jakiegoś czasu jestem w trakcie "ogarniania" się (zmiana image,dieta itd) i za jakiś czas będę myślał o zmianie garderoby, taki krawat byłby super dodatkiem i za razem fajną pamiątką kojarzącą się z "nowym początkiem" i mirko.
@UszatyBloger: A ja z wielką chęcią przygarnąłbym krawat numer 3 ( szary ) . Z racji że najlepiej zgra się kolorem z moją marynarką, kolejnym powodem są zbliżające się święta i fakt że mój #rozowypasek zaprosił mnie do swojej rodziny, a z takim krawatem wypadłbym jeszcze lepiej !