Wpis z mikrobloga

Mirki, patrzcie jaką wiadomość dostałem od jednej z prawilnych mordeczek, które miesiąc temu przeprowadzały badanie moich przegród nosowych metodą but'a'ryja, oczywiście wcześniej zostałem odpowiednio znieczulony solidnymi razami w korpus oraz głowę, a te wszystkie frykasy zostały wykonane na mnie w pozycji leżącej xD.

Spytacie się czym sobie zasłużyłem na ten zaszczyt ?

Wracałem od kumpli z partyjki munchkina.


#patologiazewsi #truestory
Papilon - Mirki, patrzcie jaką wiadomość dostałem od jednej z prawilnych mordeczek, k...

źródło: comment_05g8izC8CnBRqOHPoSPGUZWiHSqLP9CP.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radam: No i to chodzi, że jak koleś beknie, to reszta patusów będzie się bała, że spotka ich to samo. Jak odpuści, to będą się ciśnieniować, że prawie ich ziomka wsadził do pierdla i trzeba się zemścić
  • Odpowiedz
@Papilon: choć sprawa jest już w sądzie i tak jak wszędzie piszesz już nie jest w twojej gestii co z nim będzie, to uważam że nie ma co w takich przypadkach "łaskawić" takich osób, bo być może nie idąc z nimi na ugodę "na mordę" robi sie przysługę innemu który byłby pobity ale nie będzie bo kara zrobi swoje. Oczywiście są różni ludzie i różne przypadki jednak skoro już raz
  • Odpowiedz
Najgorsze, że w Polsce sebixy nie mają za grosz honoru, na zachodzie też zdarzają się takie akcje wiadomo patola jest wszędzie ale jak ktoś leży na glebie to już się go nie rusza.
  • Odpowiedz
@moskitiera: Poczekaj, jeżeli były to obrażenia ciała powyżej 7 dni (czyli średni uszczerbek na zdrowiu) to na jakiej podstawie sąd umorzy postępowanie? Bo z 66par.2 wynika, że chyba jednak nie może umorzyć. Jeśli się myle popraw, jestę cywilistą
  • Odpowiedz
Jeśli był to jednorazowy wybryk, to standardzik jest taki, że sąd i tak postępowanie umorzy


@moskitiera: A będzie jakaś opinia od dzielnicowego? Sąd sam zażąda od Policji, czy na wniosek oskarżyciela(posiłkowego)/pokrzywdzonego?
  • Odpowiedz