Wpis z mikrobloga

Mirki, patrzcie jaką wiadomość dostałem od jednej z prawilnych mordeczek, które miesiąc temu przeprowadzały badanie moich przegród nosowych metodą but'a'ryja, oczywiście wcześniej zostałem odpowiednio znieczulony solidnymi razami w korpus oraz głowę, a te wszystkie frykasy zostały wykonane na mnie w pozycji leżącej xD.

Spytacie się czym sobie zasłużyłem na ten zaszczyt ?

Wracałem od kumpli z partyjki munchkina.


#patologiazewsi #truestory
Papilon - Mirki, patrzcie jaką wiadomość dostałem od jednej z prawilnych mordeczek, k...

źródło: comment_05g8izC8CnBRqOHPoSPGUZWiHSqLP9CP.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papilon: Gośc pewnei będzie miał odsiadkę, więc możesz z nim negocjować, może zostaniecie przyjaciułmi :3333 xd

A może zrozumiał, że jest zły i chcę poprawić się. Jesli nie dasz mu szansy, bęvziesz takim samym zwierzęciem co on !
  • Odpowiedz
@Papilon: nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że będą na Ciebie czekać jego koledzy, oczywiście bez niego, którzy zmasakrują Cię jeszcze gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@herejon: a o czym tu gadać xD.

@steemm: Tutaj nie o hajsy chodzi, aparat mogę sobie kupić, nowe oprawki już mam na nosie, ale to w jego JPkowym mniemaniu najbardziej ucierpiałem finansowo xD.

@dodgers: Co mam robić nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mraauuu: Zwolnienia nie dostałem, bo dopiero szedłem do pracy [jeszcze miałem trochę napuchnięty ryj xD] ,

a telefon ? Rzecz się dzieje w małej wsi, obawiam się, że któryś z moich 'znajomych' mógł mu podać żeby 'pogadał z nim'
  • Odpowiedz