Wpis z mikrobloga

  • 0
@fuuYeah: tak jak wyzej. Hooka do pushowania sobie napisalem i śmiga, natomiast nie wiem co zrobic zeby podczas pulla rowniez sciagal z /www/. Musze miec osobny hook?
@Fr33: nie bardzo wiem o co ci chodzi, u siebie mam tak, że robię push do repo i w tym repo mam hook post-recieve który się wywołuje po tym pushu. Ty chcesz żeby jakiś hook się odpalał jak robisz pull z repo?
  • 0
@fuuYeah: chce poprostu moc zrobic clone lub pull z serwera a tu jest problem bo pliki sa w innym miejscu i tak jak w przypadku pusha zajmuje sie tym post receive hook tak przy pullu nie mam pojecia co mam zrobic
  • 0
@fuuYeah: Moze ja to zle tlumacze. Patrz. Chce postawic gita na maszynie serwerowej i podpiac do niego kilka kompow. Takze ladnie porobilem gity na localach, skonfigurowalem hooka tak aby przy pushu przenosil pliki odrazu na www i to dziala. Nie dziala mi niestety pull. Zawsze widzi ze pliki sa up-to-date.
@Fr33: a jesteś pewien, że inne klienty git robiąc pusha do głównego repo (z którego robisz jak mniemam pull) robią push do tego repo z którego ty chcesz zrobić pull? Jaki związek z pull mają hooki?
  • 0
@fuuYeah: no wlasnie o to mi chodzi ze robiac pusha to leci do glownego katalogu gita a z tamtad poprzez hook do katalogu www. Dlatego tez prawdopodobnie pull nie dziala a ja nie wiem co mam z tym zrobic. Osobny hook?