Wpis z mikrobloga

Mirki co sie #!$%@? to ja nawet nie... no #!$%@? nie wierze... do #!$%@? wafla uwazajcie bo na serio nie jestesmy w tych calych internetach anonimowy. Od jakiegos czasu, po zerwaniu z moim #rozowypasek chodze sobie na balety tudziez wyrywam panienki w internetach. Akcje koncza sie roznie, ale to co nas w opisywanej sytuacji najbardziej interesuje to numer telefonu. Nic wielkiego, wymieniamy sie numerami... i juz ktorys #rozowypasek z rzedu po dwoch dniach pisze, ze nie moze kontynuowac ze mna znojomosci. Pierwsze 3 jakos przezylem, w koncu czlowiek moze byc mocno #!$%@?, rozumiem pierwsze chwile, taniec, jest ciemno, dotyk, zauroczenie, #!$%@? wie co... potem dziewczyna przeglada na oczy i dochodzi do wniosku, ze spotkanie na kawe/piwo z takim zjebem nie wchodzi w gre . Natomiast po kilju razach (>3) zaczyna cos mi switac... no #!$%@? nie mozna byc az tak #!$%@?... statystyka #!$%@?...

Dzisiaj wlasnie jeden #rozowypasek uswiadomil mnie o co c'mon, piszac co na to zaproszenie moja dziewczyna, ktora mam na profilowym zdjeciu na fb.... NO #!$%@? WTF? Zeby tak latwo bylo czlowieka wystalkowac? Znajac moje imie, numer telefonu, wiedzac, ze jestem #programista #15kmiesiecznie.... serio #!$%@?? Tyle wystarczy zeby czlowieka wystalkowac?

Ja #!$%@? Mireczki, pewnie mnie wysmiejecie, ze taki lamus jestem i nie wiedzialem, ze na FB mozna wystalkowac nieswiadomego czlowieka znajac jego NUMER TELEFONU. Tak wyszukiwarka pozwala szukac po numerze telefonu!!! Wszystkie przegrywy, ktore loguja sie z telefonu na FB i nie odznaczyly tego w opcjach prywatnosci sa podane jak na tacy... tak jak ja...

Wiecie co... poczulem sie #!$%@? jakby ktos sciagnal mi spodnie i majtki w centurm duzego miasta... i to bynajmniej nie po to zeby zrobic mi laske...

Kto z was nie wiedzial, ze tak latwo go wystalkowac daje plusa....

Troche smutlem, bo kilka fajnych #rozowepaski sie przewinelo przez ten czas... a ja nie widzialem o co chodzi...


#rozowepaski #fb #facebook #prywatnosc #podrywajzwykopem #ruchajzbadoo
  • 12
@M4ks: @I_try_to_talk_to_you: wiecie co mnie najbardziej #!$%@?? Nie to, ze byly sobie jakies rozowe i przepadku i dupczenia nie bedzie bo nie o to chodzi. W calej tej zabawie chodzi o to, zeby, jak juz rozstajesz sie z kobieta... zeby zostawic ja w lepszym stanie niz byla jak ja poznales. A co sie #!$%@?? Tance, rozmowa, tance, macanko... jest milo, fajnie itp itd... a potem fb... a to #!$%@?, ma