Wpis z mikrobloga

PRZYPOMNIENIE: Część z was pewnie już słyszała o próbie nocnej rebelii, która niestety została zakopana przez grupę trzymającą władzę i jaszczuroludzi. http://pokazywarka.pl/iffoii/ Chciałbym was zapewnić, że jeszcze nic straconego i planowany bojkot zaczyna się dziś o 20.00 - zgodnie z planem. Siła rażenia będzie zależała tylko i wyłączanie od was !

Czy mogę liczyć na wasze szable, miecze i łuki?

#tangodown #bojkot #bojkotwykop #godzinazero
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zurawinowa: dla mnie nie ma wielkiej różnicy biorąc pod uwagę rozdzieranie szat - ja jestem w stanie zrozumieć "ból" osób, które korzystały z wykopu nieświadome "zakulisowych" gier. Mają prawo czuć się np. oszukani.

Natomiast dziwią mnie patetyczne przemowy, maksymalne bóle tyłka, emoquity, przemówienia o uczciwości i sprawiedliwości osób, które brały udział w podobnych działaniach tylko w innych grupach. Przecież to jest śmieszne.

Wali się w nas jak w bębenek - jakie to jesteśmy dno, gówniarzeria, jak niszczymy wykop, jakie bagno, lemingi etc. i przodują w tym osoby, które robiły podobne rzeczy. WTF? :) Po co te sceny? Kogo chcą oszukać?
  • Odpowiedz
@RageKage: ok, ja to wszystko rozumiem. Ale zakopami można zabić znalezisko i już go nie wykopiesz. A potem już poleci za duplikat. Jak znalezisko będzie mieć dużo wykopów to jednak zawsze można je zakopać.

Ja tam lubię czasem przeczytać "inny punkt widzenia", choćby to miało być coś z niezależnej. Niektórzy może wierzą w NWO, dlaczego odbierać im możliwość pisania o tym na wykopie?

dlatego, że mieliśmy swoje pomysły/poglądy niekoniecznie zgodę
  • Odpowiedz
Ja tam lubię czasem przeczytać "inny punkt widzenia", choćby to miało być coś z niezależnej. Niektórzy może wierzą w NWO, dlaczego odbierać im możliwość pisania o tym na wykopie?


@zurawinowa: nikt nie broni czytać, nikt nie broni pisać - ale o treściach na wykopie decydują użytkownicy, czyli my też - nie można mi odebrać prawa do zakopywania, a to że robiłem to z kolegami? Definicja manipulacji z regulaminu jest płynna
  • Odpowiedz
@RageKage: wiesz, niby decydują użytkownicy, ale to, że ktoś podsyła i sugeruje, że to się nadaje do zakopu raczej działa na niektórych dość jednoznacznie i zakopują znalezisko, które najprawdopodobniej by po prostu olali.

@gav: tego to ja nawet nie chcę komentować, bo to jest po prostu przykre.
  • Odpowiedz
@gav: Czytałem. Reakcja nawet nie jest denerwująca co smutna. Elfik 32, nie dorósł do tej funkcji. Ta dziewczyna nie nadaje się do bycia moderatorem. Wygląd to nie wszystko. Do tego trzeba mieć jaja, albo jajniki.
  • Odpowiedz
@fenis: Dobrze wiedzieć. Ciekaw jestem ile osób łącznie zdecydowało się przystąpić do tej akcji. Poza tym ktoś wysunął propozycję, aby na czas trwania akcji zmienić avatar, który miałby związek z bojkotem - zastanawiam się czy to dobry pomysł. .
  • Odpowiedz