Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki nie ogarniam tego.

1. Gruba laska narzeka, że jest gruba

2. Powiedz jej co #!$%@? ma robić żeby nie była gruba

3. "Okej okej tak będzie tralalallala"

4. Mija 5 miesięcy

5. Gruba laska jest tak samo gruba

6. "No bo wiesz, chodzenie 3 razy na siłownie/ bieganie 3 razy w tygodniu to tak dużo czasu pochłania. Zresztą jak raz na dwa tygodnie pójdę na basen czy siłownie to mi wystarczy."

7. Wróć do punktu 1

Tak #!$%@? chodzić na basen, żeby schudnąć. RAZ NA DWA TYGODNIE JEJ STARCZY, ALE CO TYDZIEŃ W CZWARTUNIO #!$%@? BERGERKINGA DO ROZPUKU BO MUSZE WYRÓWNAĆ TE KALORIE CO STRACIŁAM NA CIĘŻKIM TRENINGU!!!

Nosz ja #!$%@?, nóż się w dupie otwiera. I nie, nie będzie trzymać diety bo to przecież mordęga i zamordyzm dla niej, ona MUSI POWATARZAM MUSI #!$%@?ć co chwilę różne gówna - pączki, zupki chińskie inne gówno. Potem je jeden wielki obiad pod koniec dnia i to TYLE. Ewnetualnie zaleje sie keczapem i serem żółtym na dobranoc.

ROZUMIEM JAKBY BYŁA NA MASÓWCE ALE ONA #!$%@? CHCE ZROBIĆ REDUKCJE #!$%@? TŁUSZCZU A W DIECIE TYGODNIOWEJ MA GO WINCYJ NIŻ SPALA PRZEZ PÓŁ ROKU.

#gorzkiezale #silownia #mikrokoksy #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekazrozowychpaskow ##!$%@? #truestory #sadstory
  • 16
@MateoDodupyzaur: skomponuj mnie Pan dietę :( bo ostatnia spowodowała ( poza brakiem redukcji ) spadek energii mega złe samopoczucie i co najgorsze zakładała otręby ( ! WTF ) na każde śniadanie:( W ogóle czy każda redukcja opiera się na twarogu ? ( tak samym twarogu bez żadnego dodatku soli/cukru/dżemu cze czegokolwiek i jak ludzie to jedzą ? )
@MateoDodupyzaur: jak ktoś sam nie chce to nic nie wskórasz. osoba musi być przekonana i zdecydowana na poświęcenie, a jak dla niej ważniejsze są inne rzeczy i jedzenie tego co lubi to nie schudnie choćby nie wiem co się działo. Szkoda Twoich nerwów.
@MateoDodupyzaur: ja Ci powiem skąd to sie bierze - z motywacji zewnetrznej, a nie wewnetrznej. Dopoki bedzie gadac ze MUSI schudnac to nigdy tego nie zrobi. Dopiero jak naprawde tego zechce.

Wiem bo mam podobnie, to rodzina wymusza ode mnie zmiane wygladu. Zrywam sie do cwiczen po czym po 2tyg przestaje bo robie to z nienawisci do swojego ciala, a nie z chceci zmiany.