Wpis z mikrobloga

Dziewczyny wolą kolesi co balują i są królami życia tu i teraz, bez oszczędzania, bez martwienia się o przyszłość, zabalować teraz, i nie martwić się o jutro. Brak mi tej spontaniczności.


@MaxiKaz1991: jasne, tak sobie tłumacz. Jest tyle dziewczyn i wszystkie na pewno myślą tak samo( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie w nich problem.
  • Odpowiedz
@yasmine: mnie wciąz zastanawia dlaczego dla was to jest takie wazne te wszystkie kontakty z ludzmi, seksy itp i ktos kto ma to gdzies i zajmuje sie innymi rzeczami jeat uznawany za przegrywa ? Ja np. kompletnie nie wstydze sie tego, ze nie wspólzylem i gdzieś mam co sobie pomyślą :-)
  • Odpowiedz
  • 8
@usunkontowypok: wczoraj popisał sie na mirku taki ekspert od PUA i wyrywania loszek na TEKSTY. Chłopie, chyba przeoczyłeś!

Skróce ci: widzisz loszke, pytasz sie jej "hej, wyjdziesz za mnie?". Idziecie do knajpy, przepuszczasz ją w drzwiach i obejmujesz lekko by poczuła, że ją prowadzisz. Później pytasz gdzie usiąść, ona proponuje ale ty negujesz i stawiasz na swoim (tak bardzo samiec alfa). Potem bawisz sie z nia "kto dotknie telefonu płaci
  • Odpowiedz
@StyropianowyJuzef: dobrze powiedziane. Co jakiś czas znajdzie się osoba, która mi mówi, że sobie mógłbym i powinienem znaleźć dziewczynę. Owszem, mógłbym, tylko po co? Na co to komu? Najśmieszniejsze jest to, że oni nie potrafią tego zrozumieć. Dobrze mi tak jak jest, samemu ze sobą. Mam dobrego kumpla i brata i to mi wystarczy. Jak chcę iść do kina, to albo idę sam, albo z jednym z dwóch osób wcześniej
  • Odpowiedz
@usunkontowypok: To i ja wrzucę siebie na ścianę przegrywu. 26lvl here. Zerowe kontakty z dziewczynami. Nie widzę sensownej opcji na zmianę tego stanu. Od jakichś dwóch lat chodzę na siłownię, basen, sztuki walki, czasem kurs tańca (generalnie to jest chyba to słynne 'wyjście do ludzi'). I jakoś nie widzę, żebym przybliżył się do znalezienia sobie dziewczyny. Mimo wszystko polecam tę opcję. Dziewczyny dzięki temu się raczej nie znajdzie, ale na
  • Odpowiedz
@yasmine: Bo tak jest, tych "szalonych" jest zdecydowana większość, ja np nie znam dziewczyny która by miała taki charakter jak ja, tylko każda chce być taka spontaniczna i w ogóle i też takich chłopaków chcą mieć, bo pewnie jakby się jakaś ze mną związała to by padła z nudów, ale ja jestem dobry chłopak, przecież nie zabraniałbym wchodzić na imprezy i bawić, ale niestety ja jestem dla dziewczyn bezwartościowym nudziarzem,
  • Odpowiedz
JA P------E JAK MOZNA PRZEGRYWAC SWOJE ZYCIE W JAKAS C-----A GRE CO NAWET POPULARNA NIE JEST

I JESZCZE KASE WPLACAC I Z INNYMI STULEJARZAMI SIE WYMIENIAĆ ITEMKAMI - PRAWIE JAK TIBIA
  • Odpowiedz
@usunkontowypok: nie sluchaj super porad o lazeniu do klubow. Nic na sile. Jakas glupia c--a zawroci ci w glowie, wpadniecie sobie, a po roku enjoy twoje alimenty na malego Sebe. Twoj czas jeszcze przyjdzie, az ci sie znudzi to slynne r------o
  • Odpowiedz
@StyropianowyJuzef: @MaxiKaz1991: @usunkontowypok:

Ale z was s---------y życiowe. Widzę tutaj dwie taktyki, jedni już sobie wmówili, że nie potrzebują kontaktów z kobietami chociaż nigdy nie próbowali, a inni wmawiają sobie, że to dlatego, że kobiety lecą na sebiksów.

A prawda jest taka, że niewyjściowy ryj może sprawić jedynie, że musicie obniżyć oczekiwania i to nie zawsze. W zasadzie jak nie macie 2 huja na twarzy to nawet bez kasy
  • Odpowiedz