Wpis z mikrobloga

@zielnoka: nie rozumiem spojlera, o jakie skrzynki chodzi?

gra ma realna ekonomie, waluta w grze jest wymienialna na realny hajs - aby ubic potwora trzeba kupic gun, armor i ammo - wszystko kosztuje tak jak pisalem ubicie jednego to moze byc i 5 dolarów i z niego leci loot, czasem nic a czasem 100tys złotych

crafting podobnie, kupujesz materialy czasem za 5zl czasem za 500 i klikasz craft, czasem sie uda wykrafcic za 5zl czasem za
  • Odpowiedz
@usunkontowypok: #!$%@? macie chłopaki jeśli celem waszego życia jjest "zdobycie" kobiety. Od czasu do czasu gdzieś wyjdź może ktoś się tobą zainteresuje, ale żeby za życiowy cel obrać sobie kobietę, no #!$%@? panowie, szanujcie się, bo znajdzie się taka szmata, która was zniszczy jeśli wyczuje jakimi desperatami jesteście
  • Odpowiedz
@NR00: celem życia jest przekazanie materiału genetycnego przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@usunkontowypok

Ta entropia to jak automaty- wrzucasz monety i czekasz aż się zwrócą ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie płacisz, nie grasz

A co do skrzynek, jak mogłeś nie słyszeć o mirkotransakcjach na steamie w csgo ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
@dziobnij: @MaxiKaz1991: @wykopowy_on:

@Bud_Bundy: i inni co nie mieli kontaktu z dziewczynami. Może po prostu jesteście aseksualni? Czy coś. Jak komuś bardzo zależy, by kogoś sobie znaleźć, to chyba przez tyle lat niemożliwe by nie było czegoś choćby, co by sie szybko rozpadło. Ja sam miałem "dziewczynę" pod koniec gimbazy przez jakieś 1.5 miesiąca. Może się z nią nie całowałem (nie chciała ;_;) ale
  • Odpowiedz
@wooster: #!$%@? mać przeżyłem już trochę związków, ale na dłuższą metę to mam identycznie i nie szukam obecnie jak szalony kolejnej dziewczyny (choć wcześniej też nie szukałem jak głodujący chleba), bo właśnie również cenię własny spokój. W końcu i tak jakaś fajna dziewczyna przy okazji się trafi, a może i okaże się tą właściwą, jedyną z którą wytrzymam dłużej i będzie nam dobrze. Póki co nie narzekam, bo realizuję swoje
  • Odpowiedz
@Crusier: Jakoś nie uśmiecha mi się bycie bi, ale kto tam wie. Można powiedzieć, że przez długi okres miałem fobię społeczną, zwłaszcza jeżeli chodzi o kobiety. Teraz z tego powoli wychodzę. Też nie zależy na tym, by mieć ileś tam dziewczyn. Wystarczyła by jedna i ta właściwa ;)
  • Odpowiedz
ja się nie śmieje dokładnie taką sytuacje miałem w wieku 15( ͡° ʖ̯ ͡°) wtedy grałem w cs'a jeszcze
  • Odpowiedz