Wpis z mikrobloga

@AnalnyBanita:

a jeszcze mniej potrafi się nie przejąć odrzuceniem


Już nie zagaduję bo mam dość odrzucenia, olewania, więc nie jestem taki super.

Serwisy randkowe jak dla mnie są dla totalnych przegrywów, tak samo jak te kursy podrywania, czyli przed 30lvl nie będę się w to pakował.

@yasmine:

No właśnie dlatego napisałem, że brak mi spontaniczności, przez co mogę się wydać nowo poznanej osobie totalnym nudziarzem. Nie napisałem przecież "jestem super,
@usunkontowypok: wczoraj popisał sie na mirku taki ekspert od PUA i wyrywania loszek na TEKSTY. Chłopie, chyba przeoczyłeś!

Skróce ci: widzisz loszke, pytasz sie jej "hej, wyjdziesz za mnie?". Idziecie do knajpy, przepuszczasz ją w drzwiach i obejmujesz lekko by poczuła, że ją prowadzisz. Później pytasz gdzie usiąść, ona proponuje ale ty negujesz i stawiasz na swoim (tak bardzo samiec alfa). Potem bawisz sie z nia "kto dotknie telefonu płaci rachunek".
@Strain: @wykopowy_on: @Ford_van_Toch: @AnalnyBanita: @MaxiKaz1991: @Sepang: @yasmine: @StyropianowyJuzef: @BP111: @Tobian: @czarny002: @jezus_cameltoe: i inni

dzisiaj grałem w #entropiauniverse urodzinowo zaszalałem łącznie za 1000ped chociaż miało być za 700, ostateczny bilans to -60ped więc tylko 18zł w plecy

generalnie moje konto wraz ze skillami, itemami i resztą badziewia jest trochę warte ale wypłata może trwać nawet 2-3mce

nie chcę już grać,
@StyropianowyJuzef: dobrze powiedziane. Co jakiś czas znajdzie się osoba, która mi mówi, że sobie mógłbym i powinienem znaleźć dziewczynę. Owszem, mógłbym, tylko po co? Na co to komu? Najśmieszniejsze jest to, że oni nie potrafią tego zrozumieć. Dobrze mi tak jak jest, samemu ze sobą. Mam dobrego kumpla i brata i to mi wystarczy. Jak chcę iść do kina, to albo idę sam, albo z jednym z dwóch osób wcześniej wymienionych.
@usunkontowypok: To i ja wrzucę siebie na ścianę przegrywu. 26lvl here. Zerowe kontakty z dziewczynami. Nie widzę sensownej opcji na zmianę tego stanu. Od jakichś dwóch lat chodzę na siłownię, basen, sztuki walki, czasem kurs tańca (generalnie to jest chyba to słynne 'wyjście do ludzi'). I jakoś nie widzę, żebym przybliżył się do znalezienia sobie dziewczyny. Mimo wszystko polecam tę opcję. Dziewczyny dzięki temu się raczej nie znajdzie, ale na pewno
@yasmine: Bo tak jest, tych "szalonych" jest zdecydowana większość, ja np nie znam dziewczyny która by miała taki charakter jak ja, tylko każda chce być taka spontaniczna i w ogóle i też takich chłopaków chcą mieć, bo pewnie jakby się jakaś ze mną związała to by padła z nudów, ale ja jestem dobry chłopak, przecież nie zabraniałbym wchodzić na imprezy i bawić, ale niestety ja jestem dla dziewczyn bezwartościowym nudziarzem, którego
@StyropianowyJuzef: @MaxiKaz1991: @usunkontowypok:

Ale z was #!$%@? życiowe. Widzę tutaj dwie taktyki, jedni już sobie wmówili, że nie potrzebują kontaktów z kobietami chociaż nigdy nie próbowali, a inni wmawiają sobie, że to dlatego, że kobiety lecą na sebiksów.

A prawda jest taka, że niewyjściowy ryj może sprawić jedynie, że musicie obniżyć oczekiwania i to nie zawsze. W zasadzie jak nie macie 2 #!$%@? na twarzy to nawet bez kasy
tych "szalonych" jest zdecydowana większość


@MaxiKaz1991: Nie powiedziałabym, ja znam dużo dziewczyn, które już teraz chcą mieć ustatkowany związek. A ustatkowany człowiek ≠ nudziarz. Jeśli jesteś nudziarzem to musisz coś z tym zrobić. Masz jakieś zainteresowania, masz ogólną wiedzę na różne tematy?

Ja właśnie mam takie spostrzeżenia w drugą stronę - po liceum nabawili się syndromu spuszczenia ze smyczy i tylko 'hehe chlanko i imprezy', jak moim zdaniem wypadałoby się już
@yasmine:

po liceum nabawili się syndromu spuszczenia ze smyczy i tylko 'hehe chlanko i imprezy',


No właśnie, studentki czyli taki wiek 20+ to 99% imprezowiczki, które nie chcą myśleć o przyszłości, nie chcą się wiązać z takimi jak ja. Już pisałem, że nie jestem nudziarzem, mam kilka pasji, dużo wiedzy, uprawiam sport. Ale dla takich wyrwanych spod łańcucha rodziców studentek osoba, która nie imprezuje w klubach, nie żyje "pełnią życia" (czyt.
@MaxiKaz1991: no i znowu

99%


To, co napisałam o syndromie spuszczenia ze smyczy - z dopiskiem, że to w drugą stronę - dotyczyło drugiej płci, swoją drogą.

Wydaje mi się, że po prostu znasz za mało ludzi i nie masz porównania.

@bialepaski: tamten post to w ogóle kopalnia beki. Mieć ból dupy o to, że kobiety sypiają (o przepraszam, #!$%@?ą się)z mężczyznami, którzy im się podobają. To co, każda kobieta
@yasmine: Masz rację troszkę przesadziłem z tym 99% po nie znam wszystkich dziewczyn 20+ w PL, ale te które znam to opisałem, więc z mojego punktu widzenia to nie 99% a nawet 100% jest takich jak opisałem.
@usunkontowypok: Wniosek jest jeden. Aby cokolwiek się zmieniło, musisz skończyć grać. Definitywnie. Jak dalej będziesz grał, to Twoje narzekania to będzie hucpa.

A do reszty przegrywów: osób w takiej sytuacji jak Wasza jest na pęczki, najważniejsze, to jak pisali wyżej: wyjść do ludzi i dać się innym poznać; poza tym, niech każdy robi swoje.
@zielnoka: nie rozumiem spojlera, o jakie skrzynki chodzi?

gra ma realna ekonomie, waluta w grze jest wymienialna na realny hajs - aby ubic potwora trzeba kupic gun, armor i ammo - wszystko kosztuje tak jak pisalem ubicie jednego to moze byc i 5 dolarów i z niego leci loot, czasem nic a czasem 100tys złotych

crafting podobnie, kupujesz materialy czasem za 5zl czasem za 500 i klikasz craft, czasem sie uda
@NR00: celem życia jest przekazanie materiału genetycnego przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@usunkontowypok

Ta entropia to jak automaty- wrzucasz monety i czekasz aż się zwrócą ( ͡° ͜ʖ ͡°), nie płacisz, nie grasz

A co do skrzynek, jak mogłeś nie słyszeć o mirkotransakcjach na steamie w csgo ( ͡° ͜ʖ ͡°)?