Wpis z mikrobloga

#feels #zwiazki #rozstanie #rozowypasek Mija juz 2 tydzien od kad rozstałem sie z różowym , duzo tłumaczenia dlaczego itd . Dzis mnie wzięło zeby sie odezwać co tam jak tam .. I tak zaczęliśmy wspominać te nasze 3 lata , pierwszy seks razem , pierwsze święta , pierwsze #!$%@? wszystko .. Tysiące śmiesznych akcji i nie których wręcz przeciwnie ale wszystkie pozytywne nachwile zapomnieliśmy o tym złym co było miedzy nami .. Szkoda ze tak nie było Zawsze .. I choć z potwierdzonego źrodła wiem ze Ona ma juz jakiegoś na oku i sie spotykają w wiadomym celu bo ona sie "bawi" skoro jest wolna i powinienem kopnąć w dupę całe te feelsy bo nie była tego warta to mimo wszystko trochę miraski za nią tesknie .. Rok wspólnego mieszkania i dzis jest mega ciezko spac w lozku samemu ze swoimi feelsami . Nie miałem gdzie sie wygadać wiec minusujcie czy czarnolisto mam to gdzies wyglądałem sie jest mi lepiej . A teraz ide płakać w kat . A w biurku nam czipsy i batony, zdjecia mojej byłej i połówkę wyborowej #oswiadczeniezdupy
  • 20
oda ze tak nie było Zawsze .. I choć z potwierdzonego źrodła wiem ze Ona ma juz jakiegoś na oku i sie spotykają w wiadomym celu bo ona sie "bawi" skoro jest wolna i powinienem kopnąć w dupę całe te feelsy bo nie była tego warta to mimo wszystko trochę miraski za nią tesknie .. Rok wspólnego mieszkania i dzis jest mega ciezko spac w lozku samemu ze swoimi feelsami . Nie
@furek12: spoko ziomuś, za kolejne dwa będzie lepiej ale dla swojego dobra po prostu wybacz, zapomnij i na swój sposób odetnij się od tego. Im szybciej przejdziesz do odcięcia i akceptacji tym lepiej. Tego kwiatu to pół światu
@furek12: cumplu, zerwij całkowity kontakt, bo takie wspomnienia będą Ciebie tylko bardziej dołować, wiem co mówię bo sam niedawno z jedną zerwałem i mimo, że mam trudniejsze chwile to nie żałuję. z własnej woli do niej nie piszę, nie chcę by to wszystko wróciło. w zeszłą środę sama napisała i po prostu odpisałem że nie mam czasu, bo wiem, że źle by się to dla mnie skończyło. tym bardziej, że ma