@lubie_p--o: uuuu panie kochany, wspaniała historia klubu to jedyne co zostało dla kibiców Rybnika czy Bydgoszczy. A teraz Bajtek poszedł tam gdzie sponsor nakazał, Gorzów ma problemy z finansami, i za rok znów derby Lubuskiego
  • Odpowiedz
@lubie_p--o: oczywiście, ale nie u każdego za te problemy prezes idzie do paki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pożyjemy, zobaczymy, jak nie ma już w Gorzowie Bajtka to nic nie mam do tej drużyny, od kolejnego sezonu przerzucam się z hejtem na Motor
  • Odpowiedz
Ciezki rok za Stalą i jeszcze cięższy będzie następny...

Brak juniorów i potężnego lidera - Zmarzlika może sprawić ze zamiast się smiac z GKMu to Gorzow będzie pod nimi..
Potężny Fin - Timi Salonen moze odpalić za rok.
To będzie rok na przytrzymanie, żeby zaoszczędzić i albo powrót Zmarzlika albo transfer.
(Chyba ze Sadowski okaze sie bez honoru i zakontraktuje Grisze)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie_p--o: Wątpię aby Hurysz był w stanie np. wygrać z Lampartem czy skutecznie jechać w Toruniu a to Bartkowiak potrafi. Obstawiam, że przy braku F16 największy progres pod względem średniej zaliczy Thomsen i Woźniak, trochę lepiej Vaculik. Paluch powinien mieć już znacznie lepszy sezon, ogólnie juniorzy powinni robić więcej punktów. Ale dziura Fajfer-Jasiński poza Jancarzem będzie gigantyczna.
  • Odpowiedz
Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy. Całkiem sporo ścigania jak na lubelski tor, kilka upadków, defekt. Sól żużlowego rzemiosła. Niesamowite emocje i atmosfera na stadionie.
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawostka na dziś Fraser Bowes ma więcej złotych medali DMP niż GKM Grudziądz jakichkolwiek medali DMP od początku historii tego klubu.
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeVentLeCri:
Trudno powiedzieć, bo liga od 1945 mocno się zmieniała, a co za tym idzie możliwości zawodników.
W latach 60-70 bym powiedział ze Woryna, super zenon, Glücklich, Jarmuła, waloszek, Jancarz( i ihmo nie Szczakiel, on miał jednorazowego fuksa) etc ale jak ich porównać do dzisiejszych zawodników ? Czy mogli się równać z maugerem, briggsem, Fundinem ? Raczej trudno, ale jakie możliwości rozwoju, jakie nowinki miał polski zawodnik w półzamkniętej biednej
  • Odpowiedz
Maskara jak w: motorze zostaje MM, dochodzi bartek, zostaja kubera hampel i cierniak - zapowiada kolejny majster

#zuzel
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Komisarz_Ryba: widzę ty to chyba z ZG jesteś bo się znasz na jednych kibicach tylko. Byłeś kiedyś na jakimś meczu gdzie Falubaz nie jechał? Bo ja byłem na wielu takich i wyzywanie się niestety w wielu miastach było tak samo ja napinanie się lokalnych ćpunków pod klatka gości. Jak chcesz ujednolicać wszystkich do jednej masy to od razu pisz o kibicach żużla i nie rozróżniaj miast będzie ci prościej
  • Odpowiedz
Ale przyszły sezon będzie nudny, władze ligi tego nie widza czy widza ale z wiadomych przyczyn nie mogą nic zdobić? Liga powinna być wyrównana a nie jak lique1 w piłce gdzie psg ma budżet większy niż reszta ligi… zabijają ten sport sami
#zuzel
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz widzę żeby prezes klubu żużlowego płakał. Tak w ogóle to jeszcze raz brawo Lublin ()

#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie płacz prezes, pamiętaj tylko żeby nie brać tego Holdera na przyszły sezon
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Majewskiemu atencjometer spada jak ktoś za długo się wypowiada
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kubera Odszedł z Leszna przez sytuację z Pawlickim i to, że nie został doceniony.
Teraz wbija szpilkę Neymarowi i jednocześnie Sergio Ramosowi
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech w żużlu wprowadza możliwość powtórzenia w 4 bez znaczenia na to które to było okrazenie

#zuzel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaPasion: ja myślę, że większość kibiców żużla by to polubiła. Ta parodia z ruchami o 1mm albo mniej, a ile razy tam mucha przeleciała w kanciapie sędziego i myślał, że to ruch był to jakiś kabaret. Potem szukanie winnego komu przez wiatr coś się ruszyło w kewlarze bo przecież upomnienie trzeba dać
  • Odpowiedz
@Dzoomal: jeszcze gorzej, gdy zawodnik wstrzeli się w start i zrobi to idealnie, a telemetria wskaże, że za szybko wystartował. Zawodnik nie dość, że jest pokrzywdzony, to jeszcze w pakiecie dostaje ostrzeżenie xD
  • Odpowiedz
@crazy_mole: Bo Gorzów ma wyjątkowe miejsce w serduszku Majewskiego. Przy nim leci cały Focus na Stal, niesamowitość Stali i niezwykłość Stali. Przy watpliwościach przerywa. Jak się przyjrzysz to zauważysz, że zawsze tak jest xD
  • Odpowiedz
@crazy_mole: :) no nie spodziewali sie, malo realne bylo ze Motor odrobi straty, materialy byly przygotowane na swietowanie mistrzostwa Stali, a tu taka niespodzianka....

Zenada bylo pokazanie the best of Motor.... kij ze trzebabylo to na szybko zrobic, ale wstawiac tam upadki zawodnikow? really? WTF?
  • Odpowiedz