Ciezki rok za Stalą i jeszcze cięższy będzie następny...
Brak juniorów i potężnego lidera - Zmarzlika może sprawić ze zamiast się smiac z GKMu to Gorzow będzie pod nimi..
Potężny Fin - Timi Salonen moze odpalić za rok.
To będzie rok na przytrzymanie, żeby zaoszczędzić i albo powrót Zmarzlika albo transfer.
(Chyba ze Sadowski okaze sie bez honoru i zakontraktuje Grisze)
Brak juniorów i potężnego lidera - Zmarzlika może sprawić ze zamiast się smiac z GKMu to Gorzow będzie pod nimi..
Potężny Fin - Timi Salonen moze odpalić za rok.
To będzie rok na przytrzymanie, żeby zaoszczędzić i albo powrót Zmarzlika albo transfer.
(Chyba ze Sadowski okaze sie bez honoru i zakontraktuje Grisze)














#zuzel