Panowie piję yerbe od 3 dni i mam parę pytań.

Zalewać bardziej w 80 czy 70 jednak?

Yerba na pusty żołądek? Czy lepiej po śniadaniu?

Ile
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gostas: Telepały mi się często ręce, tryskałem taką energią że nawet nie umiałem jej wykorzystać. Wtedy mógłbym chyba z---------ć na budowie jak idzie xD
  • Odpowiedz