#yanosik
Żeby yanosik działał wystarczy że będzie włączony w tle? Nie muszę ustawiać na nim trasy ani nic takiego? Będę używać do samej nawigacji naviexpert.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DOgi: Nie bardzo rozumiem w czym problem. Przecież nikomu nie bronimy korzystania z aplikacji ;)
@robertx: Współpraca z policją w zakresie bezpieczeństwa na drodze mam nadzieje będzie kontynuowana.
  • Odpowiedz
#bojowkawindowsphone #windowsphone #yanosik

Wyszedł Yanosik Beta dla WP. Są punkty vitay, i jest działanie w tle :)
Ale jeszcze nie miałem okazji przetestować, bo włączać na 15 minut to się mija z celem. Od wtorku będę miał warunki do testów czyli cały dzień za kółkiem.
Z samego korzystania to działa trochę wolniej, przynajmniej jeżeli chodzi o wgrywanie mapy.. Nie ma trybu nocnego (jest ale nie działa)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki dziś na A4 spotkałem buraka szeryfa drogowego, a że takie zachowanie powoduje u mnie mocne podwyższenie ciśnienia umieszczam nagranie tutaj... Co takiemu typowi w głowie siedzi...
Znalezisko dodatkowo: http://www.wykop.pl/link/2761273/szeryf-w-audi-na-a4-moje/
Na początku wymusza na innych zjeżdżanie mu z drogi a od 2:30 bawi się w szeryfa
#a4 #piratdrogowy #szeryfdrogowy #motoryzacja #kamerasamochodowa #yanosik
Volter - Mireczki dziś na A4 spotkałem buraka szeryfa drogowego, a że takie zachowani...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Axtezim: Policjanci nie mają łatwo. Pracują na wadliwym i niepewnym sprzęcie a tutaj dodatkowo skanowane były 2 auta równocześnie z różną prędkością. Cokolwiek by nie wykazało ich urządzenie jest to wynik który można łatwo podważyć. I co mieli zrobić w tej sytuacji - zatrzymać tamten pojazd i powiedzieć"Chyba jechał Pan za szybko - źle zrobiliśmy pomiar, ale tak nam się wydaje więc tutaj proszę mandat".
  • Odpowiedz
@Yanosikpl: żarty żartami, ale ten kto jeździł w okolicach miejsc nawiedzanych przez wszelakiej maści pielgrzymki (Piekary / Częstochowa) wie że kolumna pieszych to coś co potrafi ogromnie skomplikować ruch i stworzyć wiele zagrożeń

A co do emigrant / imigrant :) drepcząc do niemiec jest się emigrantem, jak już się tam dodrepcze i zostanie, staje się imigrantem :)
  • Odpowiedz
@Yanosikpl: wielka szkoda. Byłoby lepiej, gdyby taka opcja była - wówczas nie miałbym zastrzeżeń do aplikacji, bo jest bardzo spoko. Kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 1
#yanosik @Yanosikpl
Czy istnieje możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego podczas rozpoczynania nagrywania każdego filmiku?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach