Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wpis jest trochę kontynuacja wcześniejszego, w którym mój laptop kupiony w xkom miał niedziałający dysk, wczoraj odebrałem nowy egzemplarz w salonie, ze względu na mecz nie uruchamiane wczesniej komputera - dziś po pracy włączyłem go godzinę temu i od godziny i 10 minut pokazuje mi się czarny ekran z logo firmy Dell. Dodam że laptop kupiłem z zainstalowanym systemem.
Dzwoniąc do sklepu zaproponowano mi wymianę na kolejny laptop co wiąże się z oczekiwaniem na niego do poniedziałku.

Jestem wyjątkowo rozczarowany i trochę zazenowany jakością produktów w tym sklepie, nie twierdzę że nic tam nie działa dobrze bo sądząc po ilości klientów firma ma się całkiem nieźle. Ja w każdym razie nie chce mieć z nią nic wspólnego. Nie ma sensu podawać kwoty jaką kosztował komputer, jednak myślę że nie jest przesada oczekiwanie wzamian za nią porządnie działającego sprzętu.

Wysłane z Android z powodu braku dostępu do komputera
#xkom @x-kom #laptopy #komputery
  • 4
@Rizzo: moze cos z pamiecia ram? jak jest jakas mozliwosc dostania sie do ramu za pomoca srubki/dwoch to zobacz. moze sie okazac, ze ktoras masz wadliwa i przynajmniej podzialasz na sprzecie do poniedzialku - wtedy powiadom salon o fakcie i o ile to byla kosc dokladana przez xkom wymienia tylko ja.

najlepiej daj mi link do tego co kupiles to Ci powiem co i jak
@imo0mfg myślę że nie chce niczego rozkrecac, wtedy oczywiste bedxie złożenie winy za niedziałający komputer na mnie. To nie jest rocket science, od jakichś 10 lat. Włączasz i używasz
Jak widać czasem to za dużo
@Rizzo: ja tam sie sklaniam nadal do tego, ze jest to kwestia pamieci ram - o ile niczego nie uszkodzisz to nikt na Ciebie nie zrzuci winy. jezeli masz odpowiednia wiedze - zachecam, chyba ze wolisz czekac do poniedzialku
@Rizzo: Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Mamy jednak nadzieję, że uda nam się pozytywnie wszystko zakończyć. Prosimy Cię również o kontakt w wiadomości prywatnej z podaniem numeru zamówienia lub danych personalnych - sprawdzimy na jakiem etapie jest Twoje zlecenie :)