Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
- 1
Mireczki, ktoś ma może jakieś kody rabatowe do #xkom? Chcę sobie kupić Xiaomi Redmi 4X bo mój HTC powoli dogorywa, wołam @x-kom, bo widzę że odpowiadacie w tagu, dacie radę wspomóc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Mireczki, jakieś protipy odnośnie reklamowania karty graficznej #msi w sklepie #xkom ?
Dziś mój Gtx 970 postanowił wyzionąć ducha w dosyć niespodziewany sposób (komputer po 10 min pracy się wyłączył) i nie chce się włączyć kiedy karta jest w slocie (sprawdzone na 3 różnych konfiguracjach). Po przeczytaniu kilkunastu opinii boję się, że serwis xkom będzie próbował się wymigać od wymiany/naprawy karty, uszkodzi ją w sposób mechaniczny czy będą próbować innych kombinacji.
#
Dziś mój Gtx 970 postanowił wyzionąć ducha w dosyć niespodziewany sposób (komputer po 10 min pracy się wyłączył) i nie chce się włączyć kiedy karta jest w slocie (sprawdzone na 3 różnych konfiguracjach). Po przeczytaniu kilkunastu opinii boję się, że serwis xkom będzie próbował się wymigać od wymiany/naprawy karty, uszkodzi ją w sposób mechaniczny czy będą próbować innych kombinacji.
#
- 4
@rlshd: zapowiada się ciekawie
- 1
@rlshd: Ten sklep ma dziennie po kilka tysięcy zamówień, przy takiej skali kilka wpisów, że coś jest nie tak to naprawdę kropla w morzu, nie tragizuj. SSD mi siadł podczas zabawy prądem przez elektrownie. Coś tam robili i wyłączali prąd co chwilę. Włączam kompa - nie wykrywa ssd. Zaniosłem do x-kom. Przyjęli, dostałem jeszcze lepszy model zamiast tego co miałem. Miałem outleta, dostałem nówkę. Czas około 2 tygodnie. Pamiętaj, że oni
@x-kom Siema.Chcialem zakupic laptopa https://www.x-kom.pl/p/337275-notebook-laptop-15-6-hp-250-g4-n3700-8gb-240ssd-dvd-rw.html .Posiad ktos z was jakis kod rabatowy. #xkom
@MireczekMichal: @MercedesBenizPolska: na allegro u wwwPL-GSMpl jest za 1369zł, co powiecie? ten gosc sprzedaje naprawde duze ilosci sprzetu i ma nienajgorsze komcie
- 2
Pytanie: czy sklepy internetowe (jak #xkom czy #komputronik i inne) wysyłają jutro zamówienia?
#pytanie #komputery #dostajeodpowiedzikasuje
#pytanie #komputery #dostajeodpowiedzikasuje
konto usunięte via Android
- 2
@raq195 nie wiem jak te wymienione, ale np na morelach wyswietla sie termin realizacji zamowienia przy przegladaniu przedmiotow
- 1
- 1
- 1
- 1
- 1
@x-kom Hej xkom otoz zepsul mi sie dysk Crucial Mx100 kupowany u was 15go Lipca 2014, Wiem ze gwarancja byla na 36mies (przynajmniej tak podajecie w informacji prasowej - https://www.x-kom.pl/aktualnosci/1955-crucial-mx100-ultraszybki-i-ultramocny-dysk-ssd-tylko-u-nas.html) I problem jest taki ze wasz formularz RMA nie pozwala mi zareklamowac tego produktu. Mozecie cos podzialac? Bo jest to jakis bug, a ja jestem bez dysku przez dobre 2 tyg, bo sie stopniowo coraz bardziej psul i uzywanie pc na starym
- 0
@Miloszinho: Aktualnie nie posiadamy kodów rabatowych. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym produktem z naszej oferty prosimy o przesłanie linku w wiadomości prywatnej, sprawdzimy nasze możliwości i postaramy się przygotować specjalną ofertę
Mirki i Węgierki, warto ubezpieczać w x-kompie: https://www.x-kom.pl/p/280804-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i7-6700hq-8gb-1000-win10-gtx950m.html Sprzedawca truje ze po 2 latach płyty główne się sypią...
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #xkom
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #xkom
@karol-wawrzyniak przeczytaj owu. Tam będą wszelkie kruczki.
Ten x-kom chyba jaja sobie robi zepsuła mi się myszka a oni chcą żeby na swój koszt im wysyłać. Da się jakoś inaczej zareklamować Steelseries Rival 100 niż przez ich stronę?
#xkom #pcmasterrace #zalesie
#xkom #pcmasterrace #zalesie
@Peter1096PL: ja kartę dźwiękowa też im wysyłałem na swój koszt
- 1
@Peter1096PL: Reklamowałem ostatnio przez ich stronę z tytułu rękojmi i korzystałem z kuriera (chyba UPS) na ich koszt. Produkt wrócił tą samą firmą. Pomimo odrzucenia reklamacji za przesyłki w obie strony nic nie płaciłem - niby plus dla firmy... ale mam nadal niesprawną rzecz.
- 2
Czemu na stronie Apple jest dużo większa cena iPhone SE niż na stronach sklepów internetowych?
Różnica w cenie to ponad 300 zł.
Kolejne pytanie. W sklepie #sferis kod produktu to: MP822CS/A (Czechy)
Natomiast w #xkom to: MP822LP/A (Polska)
A w #morele: MP822DN/A (Niemcy)
Szukając tych kodów w google zwróciłem uwagę, że dany kod odnosi się do kraju dystrybuowania. Czy są jakieś różnice w podzespołach dla danego kraju? Afera proszków do prania
Różnica w cenie to ponad 300 zł.
Kolejne pytanie. W sklepie #sferis kod produktu to: MP822CS/A (Czechy)
Natomiast w #xkom to: MP822LP/A (Polska)
A w #morele: MP822DN/A (Niemcy)
Szukając tych kodów w google zwróciłem uwagę, że dany kod odnosi się do kraju dystrybuowania. Czy są jakieś różnice w podzespołach dla danego kraju? Afera proszków do prania
- 1
@Caishen: wygląda na to, że te z polski to te z oficjalnej dystrybucji apple w polsce, więc w 100% zgodne z wszystkimi ofertami apple w polsce tj. gwarancje itd...
ale jeśli ktoś by powiedział czy taki iphone kupiony w niemczech, można bez problemu oddawać do serwisów w polsce na gwarancji to byłoby super gdyby mnie podlinkował do odpowiedzi
ale jeśli ktoś by powiedział czy taki iphone kupiony w niemczech, można bez problemu oddawać do serwisów w polsce na gwarancji to byłoby super gdyby mnie podlinkował do odpowiedzi
- 0
@strean: nawet jest drożej niż w normalnym sklepie ;(
To widać różne sklepy mają różne źródła pozyskiwania towaru.
To widać różne sklepy mają różne źródła pozyskiwania towaru.
- 1
@x-kom: 6 kupiłem u was telefon, 11 go wam oddałem (odpadlo szkiełko apratu już następnego dnia - apple :/ ), 11 kwietnia dostalem informacje, że reklamacje uwzględniono i będzie wymiana na nowy, mamy 24 czerwca i cisza. Telefonu jak nie miałem tak nie mam. Telefon wg waszej strony cały czas macie na stanie, rozumiem że mój sprowadzacie z Chin? (╯︵╰,) #reklamacja #xkom





















#xkom