@x-kom chcialem zlozyc zamowienie na obudowe (skoro nie chcecie dac rabatu ( ͡° ʖ̯ ͡°)) i 2x dotpay sie zacinal przy przekierowaniu do platnosci. Czy mozna te zamowienia anulowac bo nie da sie za nie juz zaplacic.
#xkom
Witajcie, może ma ktoś jakiś kod rabatowy do #xkom albo wiecie czy są jakieś promocje z ratami 0% ? Noszę się z zamiarem kupna Macbooka na raty ale cena z ratami mnie trochę odstrasza (,) Nieśmiało zawołam również @x-kom
@fehuziom: Prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej linku produktu którym jesteś zainteresowany, sprawdzimy nasze możliwości i postaramy się przygotować specjalną ofertę
@mosqua: wygląda fajnie, ale wolę uniknąć zamawiania z zagranicy, jakby był jakiś problem ze sprzętem, to serwisowanie jest co najmniej utrudnione. Chyba że masz jakieś protipy ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i wolę wesprzeć polski sklep w dwóch możliwościach o podobnej cenie
Mireczki, jakieś protipy odnośnie reklamowania karty graficznej #msi w sklepie #xkom ?
Dziś mój Gtx 970 postanowił wyzionąć ducha w dosyć niespodziewany sposób (komputer po 10 min pracy się wyłączył) i nie chce się włączyć kiedy karta jest w slocie (sprawdzone na 3 różnych konfiguracjach). Po przeczytaniu kilkunastu opinii boję się, że serwis xkom będzie próbował się wymigać od wymiany/naprawy karty, uszkodzi ją w sposób mechaniczny czy będą próbować innych kombinacji.

#
@rlshd: Ten sklep ma dziennie po kilka tysięcy zamówień, przy takiej skali kilka wpisów, że coś jest nie tak to naprawdę kropla w morzu, nie tragizuj. SSD mi siadł podczas zabawy prądem przez elektrownie. Coś tam robili i wyłączali prąd co chwilę. Włączam kompa - nie wykrywa ssd. Zaniosłem do x-kom. Przyjęli, dostałem jeszcze lepszy model zamiast tego co miałem. Miałem outleta, dostałem nówkę. Czas około 2 tygodnie. Pamiętaj, że oni
@raq195: zamówienia złożone podczas majówki powinny zostać dostarczone 4 maja. Jeśli złożyłeś już zamówienie wyślij nam w wiadomości jego numer sprawdzimy aktualny status
@Xaveri: Prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej linku produktu którym jesteś zainteresowany, sprawdzimy nasze możliwości i postaramy się przygotować specjalną ofertę
@x-kom Hej xkom otoz zepsul mi sie dysk Crucial Mx100 kupowany u was 15go Lipca 2014, Wiem ze gwarancja byla na 36mies (przynajmniej tak podajecie w informacji prasowej - https://www.x-kom.pl/aktualnosci/1955-crucial-mx100-ultraszybki-i-ultramocny-dysk-ssd-tylko-u-nas.html) I problem jest taki ze wasz formularz RMA nie pozwala mi zareklamowac tego produktu. Mozecie cos podzialac? Bo jest to jakis bug, a ja jestem bez dysku przez dobre 2 tyg, bo sie stopniowo coraz bardziej psul i uzywanie pc na starym
@corinarh: Bardzo nam przykro z powodu zaistniałych sytuacji. Prosimy o podanie numeru zamówienia zakupionego dysku oraz promocyjnej myszki w wiadomości prywatnej, postaramy się pomóc.
@Miloszinho: Aktualnie nie posiadamy kodów rabatowych. Jeżeli jesteś zainteresowany konkretnym produktem z naszej oferty prosimy o przesłanie linku w wiadomości prywatnej, sprawdzimy nasze możliwości i postaramy się przygotować specjalną ofertę
@Peter1096PL: Reklamowałem ostatnio przez ich stronę z tytułu rękojmi i korzystałem z kuriera (chyba UPS) na ich koszt. Produkt wrócił tą samą firmą. Pomimo odrzucenia reklamacji za przesyłki w obie strony nic nie płaciłem - niby plus dla firmy... ale mam nadal niesprawną rzecz.
Czemu na stronie Apple jest dużo większa cena iPhone SE niż na stronach sklepów internetowych?
Różnica w cenie to ponad 300 zł.

Kolejne pytanie. W sklepie #sferis kod produktu to: MP822CS/A (Czechy)
Natomiast w #xkom to: MP822LP/A (Polska)
A w #morele: MP822DN/A (Niemcy)
Szukając tych kodów w google zwróciłem uwagę, że dany kod odnosi się do kraju dystrybuowania. Czy są jakieś różnice w podzespołach dla danego kraju? Afera proszków do prania
@Caishen: wygląda na to, że te z polski to te z oficjalnej dystrybucji apple w polsce, więc w 100% zgodne z wszystkimi ofertami apple w polsce tj. gwarancje itd...

ale jeśli ktoś by powiedział czy taki iphone kupiony w niemczech, można bez problemu oddawać do serwisów w polsce na gwarancji to byłoby super gdyby mnie podlinkował do odpowiedzi
@x-kom: 6 kupiłem u was telefon, 11 go wam oddałem (odpadlo szkiełko apratu już następnego dnia - apple :/ ), 11 kwietnia dostalem informacje, że reklamacje uwzględniono i będzie wymiana na nowy, mamy 24 czerwca i cisza. Telefonu jak nie miałem tak nie mam. Telefon wg waszej strony cały czas macie na stanie, rozumiem że mój sprowadzacie z Chin? (,) #reklamacja #xkom