Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file7939164273549784861
Pobierz@TheSznikers Jasne xd
@TheSznikers xD tryb auto, leżąc na łóżku, przez zamknięte okno
Prawie 2 letnim Samsungiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie 2 letnim Samsungiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000069329
Pobierz- 0
Brać? Chciałem zawiesić na ścianie.
Obecnie mam Sony Bravia 37' z 2011r
YouTube czy Netflix i tak mam jak odpalam PS5
Obecnie mam Sony Bravia 37' z 2011r
YouTube czy Netflix i tak mam jak odpalam PS5
źródło: temp_file6605397796348632797
Pobierzczy???
- tak 23.3% (10)
- nie 30.2% (13)
- nwm / sprawdzam 46.5% (20)
@rales: Jak z 5-6 lat temu szukałem nowego tv to eksperci twierdzili że te na matrycy IPS bardziej nadają się do gier a te na matrycach VA bardziej do oglądania filmów. Kupiłem tego drugiego bo nie gram w gry. Nie wiem czy mieli racje i nie wiem czy coś się zmieniło przez ten czas. Ale ten Xiaomi, z tego co widzę, jest na matrycy VA. A wspominasz coś o PS5.
- 0
- 0
Zastanawiam się nad robotem odkurzająco mopujacy, czy on rozpozna kiedy dywan sie zaczyna żeby na mokro nie jechał ??
#robotsprzatajacy #roomba #odkurzacz #rtvagd #mediaexpert #xiaomi #sprzatanie
#robotsprzatajacy #roomba #odkurzacz #rtvagd #mediaexpert #xiaomi #sprzatanie
@qras: ja od pół roku używam EZVIZ RS2, przy odkurzaniu sam ściąga nakładki mopujące a przy mopowaniu sam je zakłada i nie wjeżdża na dywan (wjeżdża na dywan tylko w tej części gdzie nie ma nakładek czyli dokładnie mopuje granicę między dywanem a gołą podłogą jednak nie mopuje dywanu)
@qras: Ja mam X40 Dreame, nakładki mopujące po prostu podnosi na dywan i elo. Szczerze polecam, prawdziwy game changer agd w domu.
- 1
- 0
Czy ktoś posiada Xiaomi mini led 2025 (65, lub inną wielkość) + głośniki połączone przez HDMI arc? Mam problem, wszystko w cec jest włączone, po włączeniu tv głośniki się włączają, ale tv się z nimi nie komunikuje, wykrywa je bo widać w urządzeniach ale nie podaje głosu, tak jakby nie przełączał się automatycznie. Tak samo jak włączę konsolę to nie przełącza się na nią (na starym tv tak było) i trzeba z
@szuineg: co prawda mam innej marki telewizor, ale może poszukaj w menu opcji do wyboru gdzie ma wysyłać dźwięk, u mnie są w nim dwie opcje: głośniki telewizora i zestaw głośników zewnętrznych
15T Pro wart absolutnie tych pieniędzy które za niego zapłaciłem. Fantastyczny kawał telefonu. Mega polecam!
#xiaomi
#xiaomi
@kuba-rozpruwa w 2025 roku dalej ktoś się podnieca nowym telefonem?
- 0
- 0
Szukam pomocy. W telefonie stłukł mi się ekran. Jest czarny. Reszta działa. Potrzebuję kogoś, kto pokaże mi krok po kroku jak w MENU włączyć [debugowanie usb] w opcjach programisty w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ (plus). Mam włączone opcje programisty, ale debugowania już nie. Planuję podłączyć zwykłą klawiaturę, i klikać w ciemno strzałkami w ustawieniach, aż to uruchomię i będę mógł podłączyć telefon do kompa i ściągnąć wszystkie dane. Za pomocą
źródło: IMG_20251023_213602
Pobierz@sberatel: Prościej w przypadku gdy telefon posiada taką możliwość, a z tego co się orientuję to ten nie ma takiej możliwości.
- 0
@emitar no właśnie nie wiem, kiedyś sam ręcznie kopie robiłem, jak zmieniałem telefon. A tu jest tak, że jak zalogujesz się na nowym urzadzeniu, i nie będziesz miał kopii w chmurze, to zaczynasz od nowa. I usuwa Ci dane ze starego telefonu. Na razie korzystam z whatsup na windows w laptopie, i wszystko tam jest, ale nie ma możliwości w tym programie zrobienia kopii zapasowej albo podłączenia do chmury.
Jaki smartfon do tak 500-600zł? Używam telefonu jedynie do dzwonienia whatsuppa youtube i w sumie tyle. Zanalazłem takiego realme co sądzicie?
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-p3-lite-8-256gb-6-67-120hz-50mpix-zielony.bhtml
#telefony #smartfon #gsm #telefon #aparat #samsung #xiaomi #pytaniedoeksperta #pytanie #technologia #elektronika #motorola
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-p3-lite-8-256gb-6-67-120hz-50mpix-zielony.bhtml
#telefony #smartfon #gsm #telefon #aparat #samsung #xiaomi #pytaniedoeksperta #pytanie #technologia #elektronika #motorola
- 0
Jak to jest dokładnie z tymi szybkimi ładowarkami? Kupiłem Xiaomi 14 pro+5g z ładowaniem 120 W i tak się zastanawiam jak będzie po 1-2 latach z kondycją baterii po takim ładowaniu. Macie jakieś przemyślenia na ten temat?
#telefony #xiaomi #elektronika
#telefony #xiaomi #elektronika
@Venbenq: Ogniwo degraduje się w zasadzie tak samo w każdym cyklu, nie ważne czy ładujesz je prądem 1C czy 10C, Znacznie szybciej degraduje się jak ładujesz je w niskich temperaturach. Żywotność bardzo zależy też od napięcia do którego ładowane jest ogniwo - a na to wpływu nie masz.
@Venbenq mam 12T pro od 3 lat i bateria dalej spoko spokojnie 1,5 dnia wytrzymuje.
#xiaomi #pocophone #android #telefony
Cześć, planuję kupić tel Xiaomi Poco F7 6G, na Aliexpress wersja globalna tańsza 500 zł., od razu z ładowarką i od sklepu Xiaomi z magazynu w Europie. Jak w praktyce może wyglądać problem z wadą i reklamacją, opłaca się tyle dopłacać za kupno w X-com? Gdzie byście kupili ten telefon, jeśli byście chcieli kupić?
Cześć, planuję kupić tel Xiaomi Poco F7 6G, na Aliexpress wersja globalna tańsza 500 zł., od razu z ładowarką i od sklepu Xiaomi z magazynu w Europie. Jak w praktyce może wyglądać problem z wadą i reklamacją, opłaca się tyle dopłacać za kupno w X-com? Gdzie byście kupili ten telefon, jeśli byście chcieli kupić?
@TheInquisitive4Ever reklamowałam telefon przez Ali. Pojawiły się wypalone ślady od zegara na wyświetlaczu. Po 17 dniach dostałem nowy telefon więc wątpię że w ogóle zdążyli go rozebrać i sprawdzić ¯_(ツ)_/¯
@Turysta10: mi.com
@Turysta10: niestety tu https://www.vevs.me/2017/11/mi-home.html?m=1
7
Xiaomi skopiowało iPhone po całości, nowy 17 Pro wygląda jak iPhone

Xiaomi w tym roku ominęło w numeracji modele 16 i zaprezentowali w Chinach modele 17, 17 Pro, 17 Pro Max, które wyglądają łudząco podobnie do iPhone 17 Pro i 17 Pro Max, wyspa na tyle jest podobnych rozmiarów, ale w Xiaomi mamy dodatkowy ekran, który może służyć do robienia selfie, albo wyświetlania
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
4
Xiaomi 17 PRO test | Lepsza wersja iPhone?

Xiaomi 17 Pro wyglądem i systemem jest bardzo podobny do iPhone 17 Pro. Czy to nie plagiat? Czy inspiracja?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@bacanahali: jak miałeś styczność z serią "P" od huaweia to wiesz czego się spodziewać, seria magic jest jeszcze lepsza tylko pod innym szyldem żeby ominąć sankcje i blokady
@bacanahali nothing 3a, ma świetny zasięg i stabilność połączeń w porównaniu z samsungami
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Zjem_Ci_nos kocham złośliwość ludzi z IT XD (bez problemu mógłbym to naprawić) (ale inni nie i dobrze tak złodziejom)
@Zjem_Ci_nos ja starego tplinka zamieniłem w odbiornik wifi przez openwrt, ten soft jest potężny ogólnie
- 1443
Cześć Mirki,
Czy wolno tu małą reklamę? Założyliśmy portal do konsultacji online, aby trochę inaczej niż standardowo podejść do tematu walki z nadmiarowymi kilogramami. Nasz zespół to dietetyk, psycholog, lekarz i trener personalny. Pomagamy osobom z otyłością, mniejszą lub większą nadwagą, ale też tym, którzy po prostu źle czują się w swoim ciele - poruszając też bardziej złożone tematy, takie jak zespół metaboliczny czy kompulsywne objadanie się. Dla bardziej świadomych osób, robimy też
Czy wolno tu małą reklamę? Założyliśmy portal do konsultacji online, aby trochę inaczej niż standardowo podejść do tematu walki z nadmiarowymi kilogramami. Nasz zespół to dietetyk, psycholog, lekarz i trener personalny. Pomagamy osobom z otyłością, mniejszą lub większą nadwagą, ale też tym, którzy po prostu źle czują się w swoim ciele - poruszając też bardziej złożone tematy, takie jak zespół metaboliczny czy kompulsywne objadanie się. Dla bardziej świadomych osób, robimy też
źródło: fbd3ffc0-d2d4-4c90-b9c5-35287135d1fc
PobierzPlan ten ma pewne minusy ;) ale najwyżej porozmawiamy ze zwycięzcami, aby każdy był zadowolony.
@DrFlaming: pewnie chcecie, żeby potem zwycięzca ruszał dupę
źródło: 14643339364855~2
Pobierz@DrFlaming: zalozcie swoj tag (od nazwy), dla potencjalnych obserwujacych czy co tam.
Mam od 5 lat mam #xiaomi POCO X3 i chce teraz zmienic telefon, waszym zdaniem warto kupic iPhone 17? Mam na mysli zwykla wersje 256gb. Telefon sluzy mi glownie do dzwonienia, internetu i apek takich jak np. Fitatu #apple #telefony #pytaniedoeksperta #elektronikauzytkowa
@BrakWolnegoLoginu nie
@BrakWolnegoLoginu: jak najbardziej. sprobojes ios to do gownoida nie wrocisz xD
































#orange #orangetv #telewizja #iptv
Działa, dziękuję