Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki, jak typowe roboty sprzątające radzą sobie ze sprzątaniem kilku pięter? Czy to jest jakaś specjalna funkcja, której muszę szukać, czy raczej to jest standard ogarniany przez większość robotów? Np. znalazłem takiego Dreame X50 Ultra i producent pisze że to ogarnia, ale czytam opinie, że robot dostaje p-------a i próbuje wrócić do bazy a baza jest na innym piętrze. Fajnie jakby robot ogarniał to automatycznie (np. biorę robota, stawiam go i sam
Też tak macie w #xiaomi ? Każdy film który chce otworzyć na wykopie z YouTube nie działa
źródło: temp_file4200578676066186534
Pobierz- 0
@dzordzmen to może dlatego -,-
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dzejkop2399 nie.
@Dzejkop2399: Stawiam, że albo telefon albo samo GNIAZDO w telefonie uszkodzone. Weź lupę i zobacz przy dobrym świetle. To nie wygląda normalnie.
- 3
Majstry! Sprawa jest następująca, chciałbym zmienić telefon, aktualnie od dwóch lat używam Pixela 8 Pro, nie jestem do końca zachwycony, moimi priorytetami w telefonie są aparat i bateria. Pixel baterie ma średnią, praktycznie dwa razy dziennie go ładuje a zdjęcia może i są super jakości ale jakieś takie wyprane, może zbyt naturalne. No i teraz tak patrząc na DXOMark (nie wiem na ile to jest wiarygodne źródło przyznam), no to lecąc od
źródło: dxo
Pobierz@djlasuch: poczekaj na nowego samsunga w lutym
- 3
@Jurajski_Wedrowiec: prawdę mówiąc ja się trochę zawiodłem, aktualizacje miały być, wsparcie etc. funkcji "add me" z pixela 9 nie ma do dziś, a już jest 10tka, samsung dostaje nowości szybciej niż pixel, no generalnie dużo obietnic i tyle z tego.
@SpeeDKB tak jak piszesz, żebym nad każdą fotką nie musiał ślęczeć, w moim xiaomi 11t pro było pstryk i mogłem wrzucać na instagrama bez żadnych filtrów i cudowania,
@SpeeDKB tak jak piszesz, żebym nad każdą fotką nie musiał ślęczeć, w moim xiaomi 11t pro było pstryk i mogłem wrzucać na instagrama bez żadnych filtrów i cudowania,
- 0
źródło: obraz_2025-11-13_204446181
Pobierzhttps://miuipolska.pl/wp-content/uploads/2021/08/IMG_20210831_151802.jpg
#xiaomi #miuipolska #xiaomieu #telefony #ue #uniaeuropejska
Ostatnio kupiliśmy mojej mamie Xiaomi Redmi 13. Wgraliśmy na niego tajwański ROM I niebieska ikonka dialera googlowego zamieniła się w zielony miui i pojawiła się możliwość nagrywania rozmów tak jak na obrazku jpg wysłałam wyżej.
Co ciekawe w moim Mi Flip jest także zielony miui i opcja nagrywania jest ukryta.
#xiaomi #miuipolska #xiaomieu #telefony #ue #uniaeuropejska
Ostatnio kupiliśmy mojej mamie Xiaomi Redmi 13. Wgraliśmy na niego tajwański ROM I niebieska ikonka dialera googlowego zamieniła się w zielony miui i pojawiła się możliwość nagrywania rozmów tak jak na obrazku jpg wysłałam wyżej.
Co ciekawe w moim Mi Flip jest także zielony miui i opcja nagrywania jest ukryta.
źródło: temp_file7939164273549784861
Pobierz@TheSznikers Jasne xd
@TheSznikers xD tryb auto, leżąc na łóżku, przez zamknięte okno
Prawie 2 letnim Samsungiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie 2 letnim Samsungiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000069329
Pobierz- 0
Brać? Chciałem zawiesić na ścianie.
Obecnie mam Sony Bravia 37' z 2011r
YouTube czy Netflix i tak mam jak odpalam PS5
Obecnie mam Sony Bravia 37' z 2011r
YouTube czy Netflix i tak mam jak odpalam PS5
źródło: temp_file6605397796348632797
Pobierzczy???
- tak 23.3% (10)
- nie 30.2% (13)
- nwm / sprawdzam 46.5% (20)
@rales: Jak z 5-6 lat temu szukałem nowego tv to eksperci twierdzili że te na matrycy IPS bardziej nadają się do gier a te na matrycach VA bardziej do oglądania filmów. Kupiłem tego drugiego bo nie gram w gry. Nie wiem czy mieli racje i nie wiem czy coś się zmieniło przez ten czas. Ale ten Xiaomi, z tego co widzę, jest na matrycy VA. A wspominasz coś o PS5.
- 0
- 0
Zastanawiam się nad robotem odkurzająco mopujacy, czy on rozpozna kiedy dywan sie zaczyna żeby na mokro nie jechał ??
#robotsprzatajacy #roomba #odkurzacz #rtvagd #mediaexpert #xiaomi #sprzatanie
#robotsprzatajacy #roomba #odkurzacz #rtvagd #mediaexpert #xiaomi #sprzatanie
@qras: ja od pół roku używam EZVIZ RS2, przy odkurzaniu sam ściąga nakładki mopujące a przy mopowaniu sam je zakłada i nie wjeżdża na dywan (wjeżdża na dywan tylko w tej części gdzie nie ma nakładek czyli dokładnie mopuje granicę między dywanem a gołą podłogą jednak nie mopuje dywanu)
@qras: Ja mam X40 Dreame, nakładki mopujące po prostu podnosi na dywan i elo. Szczerze polecam, prawdziwy game changer agd w domu.
- 1
- 0
Czy ktoś posiada Xiaomi mini led 2025 (65, lub inną wielkość) + głośniki połączone przez HDMI arc? Mam problem, wszystko w cec jest włączone, po włączeniu tv głośniki się włączają, ale tv się z nimi nie komunikuje, wykrywa je bo widać w urządzeniach ale nie podaje głosu, tak jakby nie przełączał się automatycznie. Tak samo jak włączę konsolę to nie przełącza się na nią (na starym tv tak było) i trzeba z
@szuineg: co prawda mam innej marki telewizor, ale może poszukaj w menu opcji do wyboru gdzie ma wysyłać dźwięk, u mnie są w nim dwie opcje: głośniki telewizora i zestaw głośników zewnętrznych
15T Pro wart absolutnie tych pieniędzy które za niego zapłaciłem. Fantastyczny kawał telefonu. Mega polecam!
#xiaomi
#xiaomi
@kuba-rozpruwa w 2025 roku dalej ktoś się podnieca nowym telefonem?
- 0
- 0
Szukam pomocy. W telefonie stłukł mi się ekran. Jest czarny. Reszta działa. Potrzebuję kogoś, kto pokaże mi krok po kroku jak w MENU włączyć [debugowanie usb] w opcjach programisty w telefonie Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ (plus). Mam włączone opcje programisty, ale debugowania już nie. Planuję podłączyć zwykłą klawiaturę, i klikać w ciemno strzałkami w ustawieniach, aż to uruchomię i będę mógł podłączyć telefon do kompa i ściągnąć wszystkie dane. Za pomocą
źródło: IMG_20251023_213602
Pobierz@sberatel: Prościej w przypadku gdy telefon posiada taką możliwość, a z tego co się orientuję to ten nie ma takiej możliwości.
- 0
@emitar no właśnie nie wiem, kiedyś sam ręcznie kopie robiłem, jak zmieniałem telefon. A tu jest tak, że jak zalogujesz się na nowym urzadzeniu, i nie będziesz miał kopii w chmurze, to zaczynasz od nowa. I usuwa Ci dane ze starego telefonu. Na razie korzystam z whatsup na windows w laptopie, i wszystko tam jest, ale nie ma możliwości w tym programie zrobienia kopii zapasowej albo podłączenia do chmury.
Jaki smartfon do tak 500-600zł? Używam telefonu jedynie do dzwonienia whatsuppa youtube i w sumie tyle. Zanalazłem takiego realme co sądzicie?
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-p3-lite-8-256gb-6-67-120hz-50mpix-zielony.bhtml
#telefony #smartfon #gsm #telefon #aparat #samsung #xiaomi #pytaniedoeksperta #pytanie #technologia #elektronika #motorola
https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/realme-p3-lite-8-256gb-6-67-120hz-50mpix-zielony.bhtml
#telefony #smartfon #gsm #telefon #aparat #samsung #xiaomi #pytaniedoeksperta #pytanie #technologia #elektronika #motorola
- 0
Jak to jest dokładnie z tymi szybkimi ładowarkami? Kupiłem Xiaomi 14 pro+5g z ładowaniem 120 W i tak się zastanawiam jak będzie po 1-2 latach z kondycją baterii po takim ładowaniu. Macie jakieś przemyślenia na ten temat?
#telefony #xiaomi #elektronika
#telefony #xiaomi #elektronika
@Venbenq: Ogniwo degraduje się w zasadzie tak samo w każdym cyklu, nie ważne czy ładujesz je prądem 1C czy 10C, Znacznie szybciej degraduje się jak ładujesz je w niskich temperaturach. Żywotność bardzo zależy też od napięcia do którego ładowane jest ogniwo - a na to wpływu nie masz.
@Venbenq mam 12T pro od 3 lat i bateria dalej spoko spokojnie 1,5 dnia wytrzymuje.



































Redmi Note 15 – zapowiedziany i już dostępny model, z ekranem AMOLED 6.77", baterią 5800 mAh, aparatem 50 MP i nowym Snapdragonem 6 Gen 3, co zapewnia solidną wydajność i dobry czas pracy. Nakładka HyperOS 2 ma nowoczesny interfejs, ale jest nieco inna niż iOS.
Motorola Edge 50 Neo – top model do 1500 zł, chwalony za dobry ekran i mocną baterię oraz przyzwoity aparat. Nakładka jest bliższa czystemu Androidowi, raczej